Žádost o admina na Tradu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Ondis
Trial admin
Trial admin
Příspěvky: 9

Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#1 » 04 črc 2022 21:45

Zdravím chtěl bych se přihlásit na post admina na trade serveru.
1) Nick: Ondis❤
Jméno Ondřej
2) Věk: 20 let
3) Žádám o práva na váš TF2 server na TF2 #125 Trade
4) Zde máte můj profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198323752335/
5) Steam ID: https://steamid.xyz/363486607
6) Hraju prakticky od začátku co hraju TF2 takže nevím 6let? :D mám tam 61k+ stamm points
7) Info o mě: Jsem 20ti letý kluk co pracuje . Chodím 14 let do skaut kde jsem jeden z 8 vedoucích kteří vedeme kluky od věku 11-16 let (řekl bych že průměrný věk hráčů na serveru :D [Bez urážky :D]). Takže si myslím že bych nějak stresově vypjaté situce mohl zvládat. A proč chci být já admin? Chtěl bych zlepšit komunitu na serveru a je málo adminů tak bych chtěl pomoct. A chtěl bych pomoct ostatním hráčům v hraní s tím že bych eliminoval zbytečně toxické hráče, helikopterý a ruzná individua. Popřípadě poradil s něčím do tf2.

S tím časem, ano vím v měsíci červen jsem moc aktivní nebyl ale to kvůli tomu že jsem se stěhoval takže jsem měl jiné priority ale těch 7 hodin za týden bych mohl zvládnout

S pozdravem Ondis❤
S Pozdravem Ondis❤
Obrázek
TF2 Trial Admin #125 TRADE
  • Discord .ondisek

Uživatelský avatar
Sia
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#2 » 06 črc 2022 10:02

Ahoj Ondis, správanie od tvojej poslednej žiadosti sa docela zmenilo k lepšiemu (podľa mňa), chatlog už je docela normálny. Tá aktivita je trochu slabšia ale chápem tvoju situáciu. Predpokladám, že by si tú aktivitu dobehol.
Akurát, občas sa mi stáva, že ťa vidím afkovať. Ako admin by si sa mal tomu vyhýbať. Samozrejme neviem či si bol iba "shift-tabnutý" alebo si realne niekam odišiel, to je vo finále jedno. Snaž sa tomu vyvarovať.
Inak nemám s tebou problém, žiadosť je pekná.

Za mňa Áno.


Pekný deň :slunicko:
S pozdravom, Sia
Obrázek
TF2 Admin #120 Orange a #125 TRADE
Obrázek

Max
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

Re: Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#3 » 06 črc 2022 14:34

Ahoj Ondis, na serveru jsi slušný, neotravuješ ostatní a seš v pohodě. Chat log se zdá ok.


Za mě ANO.



Přeji hezký den.

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#4 » 08 črc 2022 09:07

Zdravím,
souhlasím zde s kolegy, chování je mnohem lepší, určitě bych ti dal šanci.

Za mě to je ANO.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3052
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#5 » 11 črc 2022 11:27

Zdravím,
nejsem si úplně jistý, co s tebou, takže bych si tě nechal ještě 2-4 týdny na pozorování a pak se uvidí. Jenom abys věděl, proč: v chatu máš pár nadávek, docela dost hrubek (což se dá přežít, ale nevypadá to dobře). Aktivitu máš docela ok, ale taky by to chtělo trochu zlepšit. Žádost nechám otevřenou, pak sem jen napiš a dořešíme to.

Přeji pěkný den,
Speaker264

//19. 8. EDIT: Po domluvě na discordu zůstává otevřeno další měsíc z důvodu nízké aktivity žadatele
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Ondis
Trial admin
Trial admin
Příspěvky: 9

Re: Žádost o admina na Tradu

Příspěvek#6 » 10 zář 2022 11:16

Zdravím, mám asi špatnou zprávu ale z osobních důvodu momentálně nemám čas na to hrát tak jsem se rozhodl že moji žádost zrušim a až budu nějak na tom časově v pohodě že to budu stíhat všechno a do toho ani hrát tak zkusím podat svoji žádost znovu.

Konec hlášení
S Pozdravem Ondis❤
Obrázek
TF2 Trial Admin #125 TRADE
  • Discord .ondisek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron