Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Kapatin
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 8

Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#1 » 30 dub 2021 12:09

1) Nick: Kapatin
2) Věk: 18 let
3) Žádám o práva na #125 TF2 Trade.
4) URL: https://steamcommunity.com/id/kapatin
5) Steam ID: STEAM_0:1:117643295
6) Na #125 TF2 Trade hraji od roku 2016 a mám přes 100 000 Stamm pointů.
7) #125 TF2 Trade je jediný server, který navštěvuji pravidelně. Uvědomuji si, že jsem dříve porušil pravidla a nehodlám to opakovat. O admina žádám, protože bych chtěl pomoci udržovat pořádek na serveru, na kterém trávím 90% svého času při hraní TF2.
Něco o mně: Jmenuji se Adam, jsem student střední školy a zajímám se o grafiku. TF2 hraji už asi 7 let a je to má nejoblíbenější hra.
Obrázek
TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#2 » 30 dub 2021 15:20

Zdravim,
je dobré vedieť, že máš záujem o post admina na tradu už nejakú tu dobu, keď už píšeš 3. žiadosť. Na tom není nič zle, ale od minulej žiadosti som nevidel veľmi veľkú zmenu. Čas určite odohraný máš, komunitu poznáš, za mojej prítomnosti som ťa na tradu stretol 2x, viem, mohli sme obaja hrať v iný čas, ale nevidel som aby si veľmi komunikoval (možno nie počas mojej prítomnosti idk, taktiež moja aktivita tento mesiac nie je najlepšia). Tvoja minulá žiadosť bola zamietnutá kvôli zlému správaniu, hold, neviem či si to zmenil alebo nie, lebo nevidím do tvojho chat logu, taktiež som od teba za celú dobu čo hrám na TG nedostal žiadne nahlásenie, neviem ako ostatný členovia AT, a v žiadosťiach o bany som si taktiež nevšimol aby si podal nejakú žiadosť / nahlásenie. Si jeden z hráčov ktorý ma dobrý predpoklad stať sa adminom, ale ja osobne by som ešte počkal nejakú chvíľu.

Zatiaľ to je u mňa nie, ale kľudne svoju odpoveď ešte môžem zmeniť, po vyjadrení ostatných adminov.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
JuRyCZECH
Former admin
Former admin
Příspěvky: 22

Re: Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#3 » 30 dub 2021 16:15

Zdravím.

Takže první začnu tím, že poukážu na tvojí starou žádost která byla zamítnuta za chování, já osobně věřím, že pokud si píšeš tu žádost
už po třetí, tak že to myslíš vážně a snahu jsi do toho dal, sice nemám přístup k chat logu, ale budu doufat že jsi to zlepšil když už píšeš tuto žádost.

Tak teď to ostatní.
Lidi mi nahlašuješ pravdivě, aktivní dokážeš být a věřím že v situacích dokážeš být racionální.
To by byly asi tak všechny zásady na to abys byl admin, doufám že to chování v chat logu bude v pořádku.

Za mě je to Ano
Man I am dead

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#4 » 06 kvě 2021 11:41

Zdravím,
uvádíš, že na serveru hraješ od roku 2016, ale z nějakého důvodu si nejsem schopen utvořit jakoukoliv představu o tom, jak vlastně celkově na serveru vystupuješ a to i přesto, že jsem v té době a dlouho potom na server chodil na několik denně a museli jsme se potkávat. Takže nevím, jestli sis vůbec nevyjadřoval, nebo jestli jsme málo kdy hráli ve stejnou dobu, ale většinu aspoň trochu aktivně komunikujících lidí si +/- pamatuju. A pokud jsi tehdy běžně aktivně komunikoval, tak se omlouvám, ale zapomněl jsem. Tudíž jsou 3 věci, podle kterých se můžu reálně rozhodovat: žádost by možná neuškodilo trochu více rozepsat, ale tu před rokem máš poměrně rozepsanou, takže relativně ok. Názory adminů (tzn. 50/50) taky nejsou úplně nápomocné v rámci finálního rozhodnutí. Zbývá chatlog, který je víceméně v pořádku, ale místy na mě působí mírně toxicky, což u admina není úplně žádoucí, ale někdy to v rámci kontextu samozřejmě je přijatelné. Pochopitelně je tu ještě aktivita, tu máš více než v pořádku (pokud to není všechno naafkovaný, jako admin bys měl afkovat minimálně). Když to všechno shrnu, tak si nejsem 100% jistý, co s tebou. I proto odepisuju až teď, snažil jsem se dohrabat ke kloudnému výsledku, no úplně se mi to nepovedlo. Z toho důvodu to sem i celé píšu tak, jak to je, aby sis nemyslel, že na tebe kašlu. Nejpozději do konce tohoto týdne ti sem napíšu finální rozhodnutí.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#5 » 10 kvě 2021 07:17

Zdravím,
nakonec jsem se rozhodl, že to s tebou zkusíme. Na steamu dořešíme práva atp.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #125 TF2 Trade

Příspěvek#6 » 13 kvě 2021 07:30

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti