zabíjeni rebela po 30s.

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Skadoosh775
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

zabíjeni rebela po 30s.

Příspěvek#1 » 26 čer 2020 01:23

Ahoj, chci se zeptat když jsem rebel a uběhne 30s tak proč by mě zabil ?
Před rokem se tohle nedělalo, a zajíma mě kde to je v pravidlech.
Když napíšu proč by mě zabil po 30s tak většinou hráču řeknou: (že jsi byl rebel) ale nikdo neřekne že to je v pravidlech..
Chtěl bych řict, aspoň to napíšte v pravidlech jestli to tam není v připadě je a přeskočil jsem to tak mi napíšte čislo.

Přeji krasný den -Milka

SpaceMan
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: zabíjeni rebela po 30s.

Příspěvek#2 » 26 čer 2020 20:13

Ahoj!
No hele.. jestli jsi byl rebel což je hodně možností jak ním být tak nevidím důvod proč by tě nezabili, jestli jsi neposlechl wardena nebo někam utekl tak tě může automaticky zabít pokud si nevšimne, že jsi něco provedl a ostatní taky ne tak jsi v pohodě, ale samozřejmě kdyby se někdo našel tak tě napráská a když se tě zepta warden jestli jsi něco proved nesmíš oblbovat což je horší věc. Takze tedy nevím kde je tady problém.
Edit: pravidla na jailu se časem mění takže tak...

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: zabíjeni rebela po 30s.

Příspěvek#3 » 26 čer 2020 21:35

Zdravím môj pohľad na vec je taký, že ak poslúchaš a začneš rebelovať no status ti zmizne tak by si mal ako červený normálne hrať ako väzeň lebo si blue team nevie robiť svoju prácu a teda zabiť rebela a svoju možnosť zabiť rebela prepásli. Nerebelujúceho(NON-rebel) by som vtedy nezabil.
Samozrejme toto by neplatilo ak by si zrebeloval lebo si niečo porušil alebo neplnil(napr. reakcie alebo si neposlúchal wardenov rozkaz).
Ak si nerobil čo máš alebo robil čo by si nemal tak by si mal dostať trest čo je na jaile bežné trestať smrťou.
To čo tu písal space o tom, že ujdeš a vrátiš sa je blbosť lebo sa nestáva, že rebel si vie aj ujsť aj vrátiť naspäť. Môže sa taká vec stať no pochybujem o tom. Zároveň ak by sa aj rebel vrátil a niekto ho napráska tak tu len zase niekto robí dezinformácie, že máš povinnosť odpovedať a stále hovoriť pravdu lebo niekto povie " nesmíš oblbovat"

Skadoosh775
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: zabíjeni rebela po 30s.

Příspěvek#4 » 27 čer 2020 00:52

Ja někdy nechápu když hitnu není žadný přikaz a uběhne 30s a řeknu že mě nemužou zabít tak za 5 sekund mě zabijou a ptám se proč si mě zabil a řekne že jsem byl rebel a furt nechápu někdy tu pointu v pravidle. Logicky kdybych měl ammo tak nic neříkam.

Tohle je přesná věta hiri "že ak poslúchaš a začneš rebelovať no status ti zmizne tak by si mal ako červený normálne hrať ako väzeň" tohle si napsal a je to tak jak bych to napsal ja, no jo no ale někdy ten blu team tě zabijou ale nikdy mě nezabil admin za to aspoň ja myslím

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron