Úprava pravidla

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Úprava pravidla

Příspěvek#1 » 04 zář 2018 07:18

Navrhujem úpravu pravidla freekill keďže mi nepríde spravodlivé keď niekto dá freehit napr. sniperovi za 122 nemá s toho nič (warden to na 80% odignoruje) a ty mu dáš hit za 3 tým pádom ho zabiješ. Niektoré individuá začnú písať fk slay,GREET SLAY,fkfkfkfk pričom tvoj podiel na ňom je 2.4% dmg...príde mi to proste blbé
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Úprava pravidla

Příspěvek#2 » 04 zář 2018 07:42

Pokud vim, tak jestli někdo dá FH, tak je warden povinen to vyřešit. Pokud je to jak řikáš okolo 122 z 125hp hráč by měl ihned jakmile se to warden dozví umožnit hráči hp doplnit. Když to warden neudělá porušuje pravidla.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: Úprava pravidla

Příspěvek#3 » 14 lis 2018 23:37

Potrestaný by mohol byť aj hráč ktorý sa podiela na freekille to jest assist rovnakým spôsobom ako ten čo dal freekill(výnimka pri projectile weapons (splash dmg) a shotgun (tie 3 dmg random hity))
A ak RED hráč dostane freehit tak má právo zastaviť v činnosti (follow wardena, etc.)[Avšak nesmie porušiť zákazy nijak inak ako napríklad že sa rozbehne druhým smerom] a napísať fh/freehit (miernou cestou nie fhfhfhfhfhfhfhfhfhfh) alebo prehovoriť cez wardenov zákaz...hráč pri danom písaní nesmie zdržovať...ak hráč zomrie na low dmg (under 50%) tak to ako freekill nieje rátané ale chyba je na strane RED hráča a na strane hráča ktorý daný freehit dal...má to chybičky krásy ale prišlo mi to ako rozumné riešenie problému ktoré nemôže byť abusované
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Úprava pravidla

Příspěvek#4 » 15 lis 2018 16:27

Bohužel tohle pravidlo by podle mě nefungovalo.
Nejen kvůli tomu, že hráči ti mohou lhát a nebo dostanou dmg v minihře. V případě minihry by si někomu dal FK ale odmítal si dát slay protože přes 50% dmg dala minihra. Chápu že můžeš argumentovat že takhle by pravidlo nefungovalo. Na to ti mohu jen říct jednu věc, upřesni to tak aby tomu rozuměl každý.

Pak tu máš druhý problém, a to jak toto pravidlo dodržovat. Jelikož hráči nejsou zrovna andílci a ne vždy ti budou říkat pravdu by toto pravidlo bylo hodně špatně udržovatelné a velmi subjektivní. Příklad nepochopení pravidla nebo také subjektivnost pravidla šlo vidět na pravidlu "Zákaz slovíčkaření", kde ti řekne hráč že nemůže hrát tuto minihru protože napsal měkké i a má tam být tvrdé.

A k tomu jak se hráči vyjadřují ohledně fh,fk,tk, atd. je velmi jednoduše řešitelné. Stačí jim napsat aby to nedělali. :D
A pokud by to bylo do nepřijatelné míry tak stačí napsat někomu z AT.

Tož ode mne vše.
- sphoon.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Úprava pravidla

Příspěvek#5 » 15 lis 2018 19:03

Pixeld to celé srhnul+ jsem ti napsal svůj názor na věc na steam. Nevidim důvod proč toto pravidlo upravovat/vytvářet.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron