Nové pravidlo na #120 Orange x4

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
Cukrik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 13

Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#1 » 05 říj 2020 18:54

Zdravím,
chtěl bych navrhnout nové pravidlo, a to pravidlo je, že hráči by si nesměli dělat nové účty aby trollili adminy, a takové. Už několikrát se mi to stalo, že někdo dobře napodoboval cheat, a já potom nevěděl jestli dát ban nebo ne. Celkově by bylo lepší dát pravidlo že jeden člověk smí hrát na jednom účtu, a ne že třeba 2 lidi na jednom účtu, nebo 1 člověk na 2 účtech. Zpátky k tomu pravidlu, celkem mám dost toho, jak takhle ti trapní lidé trollí, a admin pak může dát bezdůvodný ban, jen kvůli tomu, že nějakej bezmozek napodoboval cheaty a ten bezmozek by si pak stěžoval že nemá cheaty
Zdraví, Cukřík

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#2 » 06 říj 2020 23:06

Helee u toho jestli člověk cheatuje nebo ne to poznáš poměrně hned a taky neovlivníš zrovna moc aby si lidi nedělali víc účtů. Also jestli pak ten ban obchází a hrajou na svym hlavnim účtu jakoby nic tak to je pak obcházení banu.
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#3 » 23 říj 2020 00:47

Odchod najlepšieho admina jb z at ma zarmútil ale predstava, že hráči sa dobrovoľne rozhodnú poslúchať také hlúpe pravidlo mi urobila dobre :)

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#4 » 28 říj 2020 23:56

Nevím jak by si to chtěl řešit když bude mít někdo na jedné IP adrese více účtů které používá více rozdílných lidí

Uživatelský avatar
Zeerr0
Former admin
Former admin
Příspěvky: 97

Re: Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#5 » 01 lis 2020 10:23

Myslím, že by ti mohlo být uplně jedno kdo kolik účtů má, dokud s něma neobchází bany nebo neporušuje pravidla. Admini by měli zvládnout tebou nazvaný "troll", jinak tam asi nemáš co dělat pokud se někým nechaš vyprovokovat...

Noob66
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Nové pravidlo na #120 Orange x4

Příspěvek#6 » 07 kvě 2021 16:50

:shock:
Odchod najlepšieho admina jb z at ma zarmútil ale predstava, že hráči sa dobrovoľne rozhodnú poslúchať také hlúpe pravidlo mi urobila dobre :)
:vitej:

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron