Nejaktivnější hráči měsíce

Soutěže o vše možné
Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 2823
Kontaktovat uživatele:

Nejaktivnější hráči měsíce

Příspěvek#1 » 21 črc 2021 10:19

Soutěž o nejaktivnější hráče měsíce
O co jde?
Jak vypovídá název, nejaktivnější hráči za daný měsíc na vybraných serverech budou odměněni - v aktuální chvíli každý, kdo se umístí v top X hráčích, získá VIP na měsíc zdarma, jako formu poděkování za aktivitu, plnění serveru, nebo případně za hraní čistě s cílem mít hodně hodin pro získání VIP.

Kterých serverů se to týká?
Tato soutěž má pomoct hlavně serverům, které na tom zkrátka a jednoduše nejsou úplně nejlíp, a kde má smysl soutěžit v nahraných hodinách - na serveru #125 Trade, kde se dá téměř neomezeně afkovat, tato soutěž tedy nebude. Naopak servery #120 Orange a #124 Jailbreak a #126 Surf do této soutěže patří.

Jak se musím umístit, abych získal VIP?
Záleží na serveru. Na serveru #120 Orange a #126 Surf se musíte umístit v top 3 hráčích, na serveru #124 Jailbreak pak v top 5 4 hráčích.

Jak se přihlásím?
Nepřihlásíte. K této soutěži se nemusíte hlásit, stačí se připojit na server a hrát. Nejpozději první den v následujícím měsíci dojde k vyhodnocení a vyhlášení výsledků za daný měsíc.

Kde můžu vidět svůj nahraný čas?
Odehraný čas a veškeré další statistiky můžete najít ZDE, tedy na našich statistikách. Jak si zhruba stojíte zjistíte jednoduše: vyberete server, který vás zajímá, nahoře kliknete na Players, poté vpravo místo Total vyberete Last 1/2/3/4 Week(s), kliknete na display a poté kliknete na sloupec Time, kterým výpis seřadíte dle nahraného času za vybrané období. Obdobně pak dojde k vyhodnocení soutěže.

Pravidla
Za zmínění stojí nějaká základní pravidla. Servery jsou chráněný proti AFKování, ale nic není 100%. Proto pokud budete cíleně afkovat nebo jiným nekalým způsobem "farmit" hodiny, nějak systém obcházet a podobně, budete při vyhlašování soutěže jednoduše přeskočeni a nebude se na vás brát ohled. Do soutěže se počítají i admini, jak někteří z vás možná ví, admini automaticky nezískávají VIP a tudíž není důvod, aby se nemohli účastnit. Finální slovo ve výsledcích máme my, existují ještě druhé staty, kde se případně dá překontrolovat přesnost veřejných statistik, primárně však vyhodnocování bude na základě těch veřejných.

Kdy se začíná?
Hned. I přesto, že měsíc téměř končí, máte šanci ještě případně chybějící hodiny dohnat a VIP získat.

Jak dlouho bude soutěž trvat?
Není známo. Soutěž možná skončí po prvních 2 měsících, možná v nějaké formě zůstane navždy. Ve zkratce tedy soutěž pokračuje až do odvolání.

V případě jakýchkoliv dotazů pište sem pod toto téma.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker@taurigaming.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 2823
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejaktivnější hráči měsíce

Příspěvek#2 » včera, 09:28

Na serveru #120 Orange VIP získali hráči:
  1. Cruis - 13:15h
  2. Mráža - 11:55h
  3. Rokkys - 11:34h
Na serveru #124 Jailbreak VIP získali hráči:
  1. ReapZ - 4d 19:17h
  2. Neko - 3d 23:14h
  3. UnclePeanut - 2d 19:29h
  4. KEŇA - 2d 06:18h
  5. Paulie - 1d 22:52h
Na serveru #124 Jailbreak dostanou VIP příští měsíc 4 nejaktivnější hráči měsíce. V případě, že se VIP neaktivovalo, mě kontaktuje zde na fóru nebo na steamu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker@taurigaming.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Soutěže“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host