Problém s málo FPS s novou grafickou kartou

Vše co nevíš, ptej se.
MjkK
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Problém s málo FPS s novou grafickou kartou

Příspěvek#1 » 19 pro 2020 04:00

Zdravím, prosím o radu, včera jsem koupil novou grafickou kartu RTX 3060 Ti, místo starší GTX 1660 super ghost, ale bohužel jsem se setkal s tím, že když hraji hru CoD Warzone jede mi to na stejné fps (cca okolo 110) jako se starší grafikou na stejné nastavení (low-medium) pro co nejvíce fps co jsem měl vždy nastavené, netuším kde by mohl být problém ale co jsem koukal na YT, tak se stejnou grafikou i procesorem (ryzen 5 3600) to hrají vpohodě na ultra detaily se 140-150+ fps... Tak kdyby náhodou někoho něco napadlo nebo by věděl kde je problém, byl bych velice vděčný, děkuji. :)

Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

Re: Problém s málo FPS s novou grafickou kartou

Příspěvek#2 » 23 pro 2020 18:55

Ahoj,

tvoje základová deska bohužel nezvládá dávat tolik šťávy do grafiky, tudíž ti spadla výkon grafiky na maximum co zvládá tvoje základová deska.

"3060 ti won’t be able to do 1440p and 144hz at high/max settings just FYI." - https://www.reddit.com/r/buildapc/comme ... en_5_3600/

Bohužel pokud chceš získat víc, budeš muset upgradovat základovou desku.
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Problém s málo FPS s novou grafickou kartou

Příspěvek#3 » 19 bře 2021 07:28

Buď to môže byť starý procesor, alebo vyčistiť PC a aj ten procesor, lebo keď tam je veľa toho prachu, tak to nerobí moc dobroty samotnému stroju na ktorom hráš a môže to byť aj ramkou závisí, ako dlho máš tu mašinu a keď, tak doplniť ramky, alebo ako písal Shadow lepší monitor.
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron