Herní sluchátka okolo 500Kč

Vše co nevíš, ptej se.
Pinkie
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#1 » 20 črc 2018 13:29

Ahoj, jaká sluchátka s mikrofonem byste mi doporučili kolo 500Kč? :-)

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#2 » 20 črc 2018 14:41

V životě jsem neviděl pojem 500 kč společně s herními sluchátky :D Snad ti pomůže někdo jiný.
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#3 » 21 črc 2018 13:55

Pokud nechceš něco ve stylu tohodle, tak budeš hold muset vyhodit víc jak 500 stovek chlape. :D
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Pinkie
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#4 » 23 črc 2018 13:19

Já koukal na alzu a czc a tam se dají koupit sluchátka s mikrofonem kolem 500Kč. Bohužel víc si moc nemůžu dovolit.

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#5 » 24 črc 2018 00:53

Já jsem do prvního headsetu zainvestovala a koupila jsem si superluxy za 1200 Kč, kterým po třech měsících odešel mikrofon - praskal a šuměl - byl někde narušený kontakt, a tak jsem je dala na reklamaci. Vrátili mi plnou částu a tak jsem měla možnost si vybrat jiné. Zkusila jsem tedy o polovinu levnější sluchátka značky Yenkee. Popravdě jsem to brala s tím, že je vyzkouším a případně je v dvoutýdenní lhůtě vrátím, ale nemůžu si stěžovat.

Jsou lehké, mají dobré basy - jakožto že já si na kvalitě zvuku hodně potrpím, a taky mají v pohodě mikrofon. Jediný problém pro mě byl ten, že mají dva jacky, tzn jeden pro mikrofon a druhý pro zvuk - já mám na notebooku akorát jeden konektor takže jsem si musela koupit externí USB zvukovou kartu do 300kč.

https://www.alza.cz/yenkee-yhp-3010-hor ... 57.htm?o=3

Není to teda 500 Kč ale lehce nad, ale vážně doporučuji. Za tu cenu nevím jestli lepší seženeš :D :)

Edit: Mimochodem, mám je od 15. 12. 2017 :) zatím jedou perfektně :)

*hoj*
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
[CZ]Đanieł
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1982

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#6 » 24 črc 2018 12:43

Ferfexus, dotaz,
To jsi měla na notebooku jeden konektor sloučený na Mic a zvuk?

Pinkie
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#7 » 24 črc 2018 14:40

Díky za tip :-) Dva jacky pro mě nejsou problém. Mám normálně stolní PC. Nestačilo koupit nějakou redukce místo celý zvukovky do USB?

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#8 » 24 črc 2018 14:41

Ferfexus, dotaz,
To jsi měla na notebooku jeden konektor sloučený na Mic a zvuk?
Ano, ono exitují totiž sluchátka která mají jeden jack pro zvuk i mikrofon. Ale některé sluchátka jako ty moje to mají prostě rozdělené.

Takže v notebooku mám jen jeden konektor sloučený mic a zvuk jak říkáš :)
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#9 » 24 črc 2018 14:43

Díky za tip :-) Dva jacky pro mě nejsou problém. Mám normálně stolní PC. Nestačilo koupit nějakou redukce místo celý zvukovky do USB?
Hele, mám i obyčejnou redukci 2x jack to 1x jack, ale nefunguje to. To se spíše využívá když chceš zapojit dvoje sluchatka do jednoho mobilu apod. Ale pro spojeni mikrofonu a zvuku to je nepoužitelné.
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
[CZ]Đanieł
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1982

Re: Herní sluchátka okolo 500Kč

Příspěvek#10 » 25 črc 2018 01:50

Díky za tip :-) Dva jacky pro mě nejsou problém. Mám normálně stolní PC. Nestačilo koupit nějakou redukce místo celý zvukovky do USB?
Hele, mám i obyčejnou redukci 2x jack to 1x jack, ale nefunguje to. To se spíše využívá když chceš zapojit dvoje sluchatka do jednoho mobilu apod. Ale pro spojeni mikrofonu a zvuku to je nepoužitelné.
Zdravím, jinak Ferf,
Na tohle bych rád odpověděl, ano znám kombinovanej konektor a měl jsem tentýž problém (jenž jsem jaksi vyřešil jinak, než nákupem 300,-Kč usb zvukovky)
Pokud mluvíte o Mobilu ohledně rozdvojení zvuku na dvě sluchátka, tak budiš, ale nevím jestli znáš tohle,
pokud ano, moje chyba, že se tady do toho vměšuju, pokud ne, znova budiš. Díky. :-)

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron