LCD BenQ - on/off 5 sec.

Vše co nevíš, ptej se.
Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

LCD BenQ - on/off 5 sec.

Příspěvek#1 » 18 zář 2015 02:28

Ahojte, mám jeden problém s LCD...

Pred mesiacom som si kupoval od firmy BenQ čisto nový 27" monitor. Ale teraz sa objavujú problémy, a to také že keď hrajem alebo som iba na internete tak občas sa vypne na 5 sekúnd a potom opäť zapne. LED dióda svety akoby bol stále zapnutý. Neviem či to mám dat reklamovať alebo či to môže spôsobovať Windows 10

Za pomoc vám vopred ďakujem. ;)
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
jiri1297
Former admin
Former admin
Příspěvky: 384
Kontaktovat uživatele:

Re: LCD BenQ - on/off 5 sec.

Příspěvek#2 » 18 zář 2015 08:56

Jestli máš možnost, to vyzkoušet s jiným pc, tak vyzkoušet, jinak si myslím spíš LCD, než Win 10, ale nevim. Jen čemu bych dal větší váhu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mr Agony
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 345

Re: LCD BenQ - on/off 5 sec.

Příspěvek#3 » 18 zář 2015 10:37

Tenhle problém mám taky v práci na BenQ monitoru. U mě je to kabel taženej za stolem, kterej když se skřípne, tak pak má tendence se hnout konektor od kabelu videa a vyhodí na chvíli obraz. Tohle bejvá dycky kabelem. Stačí aby bliknul a monitor to vyhodí a než to nahodí zas ten obraz, tak to trvá cca těch pět vteřin :)

Ne že by byl přímo kabel špatnej, ale asi se ti nepatrně hne dycky kvůli něčemu konektor DVI/HDMI :) a pak to takhle vyplivne :)
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: LCD BenQ - on/off 5 sec.

Příspěvek#4 » 18 zář 2015 14:04

To je dobra pripomienka áále praveže kabel je na pevno, iba keby na nu mucha sadla tak vtedy sa pohne kabel. Inak mam HDMI ktory aj podporuje v2.0...

Ale dobra rada, skusim original kabel čo som mal v krabici BenQ. Ale tipujem že to asi poslem na reklamaciu
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: LCD BenQ - on/off 5 sec.

Příspěvek#5 » 23 led 2016 00:00

Ja som to zabudol uzatvoriť. :D
Takže takto,.. Reklamoval som HDMI v2.0 kabel a napokon bol problém ten kábel od značky HAMA. Momentálne používal originál pribalený k monitoru a nemám žiadne problémy :)

LOCK

Diky za pomoc :)
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron