Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Ondis
Trial admin
Trial admin
Příspěvky: 10

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 12 říj 2023 03:29

Ahoj, Ahoj, Ahoj :D od mojí poslední žádosti uběhl rok a většinu problému co byli tak jsem vyřešil. Tak dám tomu zase pokus :D .

1) Nick v hře : Ondis❤

2) Věk: 21 let

3) Na jaký server žádáte o práva: Žádám o práva na [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz | TRADE | BP,TP,FASTDL

4) URL profil Steamu : https://steamcommunity.com/profiles/76561198323752335

5) STEAM ID: STEAM_1:1:181743303

6) Jak dlouho hrajete na našem serveru : Na serveru mám rozhodně nahráno víc než bych chtěl ale pořád málo :D cca 81tisíc+ stamm points.

7) Info o sobě: Pff od poslední žádosti se něco změnilo ale nic za mě podstatného. Pracuji... Dělám v práci 12ky krátký a dlouhý týden takže nejsem denně aktivní ale snažím se navštěvovat pravidelně.

8) Proč chci být u vás Admin?: Když to řeknu narovinu a nebudu to nějak obcházet tak na tradu není moc adminů a jak jsem se zde na fóru dočetl Siu to už nenaplňuje a Sama a Kapitána tam vídám málokdy (možná chodí pravidelněji a akorát se nepotkáváme). Chtěl bych teda vyplnit ten prostor chybějícího admina v nějakých hodinách a když někdo nebude moct klidně zaskočit. Nějaké zkušenosti s "adminováním" mám ze hry SAMP na serveru Super Pařba (GTA San Andreas Multiplayer) kde jsem sice byl na postu "zkušebního Organizátora Akcí" (ano zkušební... čekal jsem od toho něco víc a požadavky byli takové pro mě že docela hloupé a kriterie podle kterých se hodnotilo byli na nováčky moc přísné) ale práva jsem na nějaké komandy jsem měl. A samozdřejmě udržovat server v čistotě od různých trollů, Nworderů, spinboterů atd... Nemám úplně čistý chatlog ale za mě od minule lepší.

Pro více informací kdyby tohle nebylo dostačující mužete použít buď můj steam a nebo můj discord .ondisek
S Pozdravem Ondis❤
Obrázek
TF2 Trial Admin #125 TRADE
  • Discord .ondisek

Uživatelský avatar
Sia
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 12 říj 2023 16:57

Čau Ondis

Ja som s tebou nemal problém už pri minulej žiadosti, správanie sa ti zlepšilo, si komunikatívny a na server chodíš docela pravidelne. Chatlog ok.
Za trial admina by si to mohol skúsiť, za mňa áno.

Pekný deň
S pozdravom, Sia
Obrázek
TF2 Admin #120 Orange a #125 TRADE
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 22 říj 2023 21:24

Zdravím,
asi nevidím důvod, proč to nezkusit. Na chatu by místy bylo potřeba ještě trochu zapracovat, ale nic extra hrozného. Aktivní jsi dost. Na steamu se domluvíme na nějakém zaučení a dalších krocích.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#4 » 25 říj 2023 21:40

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů