žiadosť o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Melonima
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

žiadosť o admina

Příspěvek#1 » 27 led 2022 13:06

1) Nick v hre (meno): Melonima
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: Trade #125
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/bo100nka22/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:242221072
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 3 roky
7) Info. o sebe: žijem na Slovensku, baví ma čítať, hrať hry, pozeranie filmov/serialov, krátke prechádzky a učím sa programovať. Moja najobľúbenejšia hra je Geometry Dash. TF2 už hrajem 4 roky stoho boly 3 roky na TG.
Prečo chcem byť u vás Admin?: Chcem pomáhať komunite, dávať pozor na server keď tam nie je iný admin a myslím si že som už spoznal dosť komunitu.A chcem udržať poriadok na servere.

S pozdravom Melonima *hoj*
Obrázek
Trade #125

Uživatelský avatar
Vynloth
Former admin
Former admin
Příspěvky: 15

Re: žiadosť o admina

Příspěvek#2 » 30 led 2022 23:45

Zdravím Melo :salut: :wave1:
Vidím že aktivitu si zlepšil tak dúfam že to tak ostane a to tvoje správanie je v poriadku a nevidím že by si spamoval lenny face do chatu ked tam som.
Ako nevidím problém v tvojom správani pretože nenadávaš nespamuješ chat...a celkovo niesi ani nervák takže ja by som ti dal šancu a uvidelo by sa ako by si zvládol úlohu admina a či by si urobil dobré rozhodnutia.
Takže uvidíme ako sa rozhodnú kolegovia s AT a zhodnotia či máš šancu sa stať súčasťou nášho AT :chill:
Prajem Pekný zvyšok večera.No hej v noci to píšem shhhh. :afro:

Za mňa je to áno :bye:
S pozdravom Vynloth
Obrázek
#125 Trade

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: žiadosť o admina

Příspěvek#3 » 09 úno 2022 10:20

Zdravím,
poměrně dlouho jsem o tobě přemýšlel a za ten čas vyplynulo pár problémů, počínaje tím nejhorším: AFKuješ. Ne vždycky, ale nejednou jsem tě pozoroval, jestli se třeba nějak pohneš, psal jsem ti in-game, abych zjistil, jestli odpovíš (spoiler alert: neodpověděl jsi). Čili se můžu pouze domnívat a doufat, že tvoje vysoká aktivita je nejvýš z 60% AFK a zbytek reálně hraješ. A pokud to není jasné: jako admin nemůžeš AFKovat delší dobu, maximálně se tvářit AFK, ale reálně nebýt. Není nic horšího než když je na serveru problém a AFK admin k tomu. Dalším problémem je, že jsem jednoho večera pozoroval, jak tě někdo žádal, abys někomu něco vysvětlil (v angličtině), a kdybys to takhle napsal mně, tak z toho asi moc nepoberu (ten fakt, že daná osoba ignorovala 80% chatu je v tomto případě vedlejší). Ale to je samozřejmě něco, co se dá naučit časem. Třetím problémem je spam link na steamu. Chápu, stane se, ale kdybych byl nevědomý hráč a tohle mi poslal admin z mého oblíbeného serveru, dost možná bych se chytil, a nevypadá to pak úplně moc dobře. Jako poslední, ač ne zas tak hrozný, problém je, že stále moc nevím, jak se pořádně chováš, protože, aspoň v mé přítomnosti, mi nepřijdeš nějak extra komunikativní, tudíž si nedokážu udělat jakoukoliv představu o tom, jak bys reagoval na různé situace. Nutno podotknout, že o většině lidí, co na serveru hrajou víc jak 3 roky, nějakou představu mám, i přesto, že moje aktivita je daleko od optimální. Mimochodem, od tvé poslední žádosti v době, kdy sis tuto žádost podal, určitě neuběhl měsíc. Dohromady je už asi tak nějak jasné, že mířím k tomu, že v aktuální chvíli to s tebou nezkusíme. Oceňuji (o trochu) více rozepsanou žádost, ale problémů výše je až moc. Další žádost si podej za nejdřív za měsíc.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron