Žádost o admina Pokus.č4

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Blaha15941
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9

Žádost o admina Pokus.č4

Příspěvek#1 » 27 led 2022 12:49

1} Nick Name ve hře[/color]: Wise Orangutan

2}Věk : 16

3}Na jaký server žádáte o práva> [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTDL

4} URL profil (adresu) Steamu> https://steamcommunity.com/profiles/76561198324678993/

5} Steam ID> STEAM_0:1:182206632

6} Jak dlouho hrajete "hru" na našich serverech> Celkově na TG serverech jsem již už 5 let a za poslední měsíc jsem hodně aktivní

7}info o mě> Jmenuji se jakub a je my 16 let TF2 hraju již od roku 2013 a na TauriGaming serveroch od roku 2017 Na TauriGaming serverech bych chtěl Adminem jelikož, mám doopravdy TG rád a je to 1 z mála herních portálů na kterém jsem zůstal aktivně opravdu dlouho, Navíc mě už unavuje některé chování hráčů, hlavně narážím na toxicitu některých hráčů a na jejich hrubé až nerespektující chování k členům A-Teamu, ano musím uznat že i já jsem byl mnohokrát toxic a ano dostal sem i nějaké bany kolik jich bylo si nepamatuju ale určitě jich nebylo mnoho, Na serveru jsem poměrně hodně aktivní a celkem i klidný člověk, dobrá někdy nějaké to individium mě prostě nahněvá a neudržím se ale to se nestává skoro už vůbec. Také bych chtěl zabránit neaktivitě adminů na serverech ikdyž musím přiznat že tam touhle dobou bývají 1-2 admini ,Rád bych tedy jim pomohl udržovat server v čistotě a v pořádku a hodně daleko od jakýkoliv Cheaterů či mic spammerů, Na Serveru hodlám být hodně aktivní a nemám vůbec žádný problém s tím ked my někdo napíše že potřebují admina na serveru já si vždy čas udělám a dorazím tam, Chtěl by jsem hlavně dodat že ano i já jsem porušil pravidla a dělal věci které se vůbec nesluší ale to je dlouho dozadu no o tom posoudíte vy zda jsem se změnil a zda si zasloužím šanci stát se Adminem na vašem serveru. :wave1: :friends: :gamer:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina Pokus.č4

Příspěvek#2 » 09 úno 2022 10:43

Zdravím,
ačkoliv od poměrně otravnýho dítěte vidím poměrně velkou změnu, nejsem si jistý, jestli by byl dobrý nápad to teď zkoušet. Jsi na hodně dobré cestě, ale poslední trest je měsíc starý a pár dní před ním jsi dostal ještě ban za nadávky. V tvém chatu se bohužel vyskytuje několik nadávek, často poté, co tě někdo zabil, což ačkoliv chápu, měl bys to filtrovat a maximálně si zanadávat někde v soukromí, rozhodně ne na serveru. Za poslední 2 týdny jsem nadávek moc nenašel (taky záleží, co místo toho možná říkáš do voice chatu), pokud to bez nich zvládneš i dál, jsem ochoten to s tebou zkusit. Další žádost si podej nejdřív za měsíc.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron