Žiadost o admina (neviem koľká žiadosť)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Žiadost o admina (neviem koľká žiadosť)

Příspěvek#1 » 04 led 2022 13:21

1) Nick v hre (meno): Tuši
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: Trade 125
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): 1) https://steamcommunity.com/id/4823498215893175681
5) STEAM ID: STEAM_0:1:239174425
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 5 rokov I guess
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?:

Myslím, že asi ma všetci dobre poznajú, aspoň ako sa chovám na serveri.

Viem že som písal na do našej AT-groupy a na forko, že už sa neplánujem vrátiť kôli určitým veciam, no momentálne by som na celkom dlhšiu dobu mal čas hrať v tfku a adminovať, lebo na trade mi príde byť ideálne adminom, lebo celkovo mi to príde ako dobrý server a celkovo na ten server nechodí moc adminov a býva tam aj niekedy zábava. Často tam počujem horšie slová než počujem na JB ,takže by som sa rád ujal pozície, pokiaľ by bola tá možnosť mi prideliť admina a na súhlás adminov, ktorý adminujú na trade mi znova prideliť admin práva.

S pozdravom Tuška. *hoj*
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadost o admina (neviem koľká žiadosť)

Příspěvek#2 » 04 led 2022 22:49

Zdravím,
v podstatě stejný problém jako u zbytku - zjevil ses, nahrál pár (v tomto případě doslova) hodin a požádal sis o admina. Na tradu máš 10 hodin za posledních 90 dní, z toho je celých 10 hodin za poslední necelé 2 týdny. Nehledě na to, že co si tak pamatuju, jsi prostě nebyl úplně nejlepší admin a byly s tebou poměrně často nějaký problémy. Nahlášení na ona horší slova než na JB jsem od tebe nikde nepostřehl, ale možná jsem se jen blbě díval (?). Nebudu to dál roztahovat, na admina to teď nevidím a upřímně nevím, jestli vůbec ještě někdy.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti