Žádost o admina (Pokus č. 3)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
UnclePeanut
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 28

Žádost o admina (Pokus č. 3)

Příspěvek#1 » 31 říj 2021 10:50

Abysme to udělali rychle,
Schválně zkopíruju můj minulý žádost a něco tam upravím :)
I hope i get accepted

1) Nick v hre (meno): UnclePeanut
2) Vek: 14?
3) Na jaky server žiadate o práva: Trade Sunshine
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/9945156566/
5) STEAM ID: 9945156566
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 2 - 3 roky asi?
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Ahoj, jsem UnclePeanut, jmenuju se po Adminovi Peanuta. Prý že aktivitu mám 96% na tom serveru takže je to v poho. (I když mě ten stats system neukáže kde jsem. Prostě ne) Proč chci být admin? Mám skušenosti se staff a tak dále, chci serveru, I když tam není žádný šikanátor nebo tak. Chci jim dělat zábavu a spokojenost hlavně. Tak a ted podmínky. Team speak jasnačka,
• Odehraný čas - Na severu, na který žádáte o admina, musíte mít odehráno alespoň 25 hodin. (Toto býl můj problem v minulém žádostu, ale Odehraný čas mám už 25h)
• Čistý trestní rejstřík - Ideálně bez jakéhokoliv uděleného trestu. (Pokud myslíš na sunshine tak ne)
• Jazyky - Znalost rodného jazyka a anglického jazyka. (Jo)
• Psychická vyspělost - racionální myšlení, nenechat se ovlivnit. (mylsím že jo)
• Aktivita - Být dostatečně aktivní - ideální alespoň 7 hodin za týden. hraju tg často takže myslím že to půjde
• Mikrofon - Mít funkční mikrofon, potřebný nejen ve hře, ale například i na TS3. Ano
Hola hej! -Mr. RageQuit *hoj*

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina (Pokus č. 3)

Příspěvek#2 » 22 lis 2021 11:23

Zdravím,
poměrně dlouho přemýšlím (jak lze asi poznat z toho, jak pozdě odpovídám, za což se omlouvám), co s tebou. Nikdo ti sem nic nenapsal, ani obecně k tobě nemá nikdo moc co říct. Další aktivní admin by se hodil, ale bohužel poslední měsíc nejsi moc aktivní (aspoň na tradu). V chatu se taky nijak extra nevyjadřuješ - pokud tedy nepoužíváš voice chat - a vyjma lenny faců tam toho moc nemáš. Tudíž si stále nemyslím, že bys byl vhodný kandidát na admina. Pokud to plánuješ zkusit znovu, udělej tak nejdříve za měsíc (od mé odpovědi).

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron