Žádost o admina (pokus č. 2 na jin. Serveru)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
UnclePeanut
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 28

Žádost o admina (pokus č. 2 na jin. Serveru)

Příspěvek#1 » 11 říj 2021 16:16

1) Nick v hre (meno): UnclePeanut
2) Vek: 14?
3) Na jaky server žiadate o práva: Trade Sunshine
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/9945156566/
5) STEAM ID: 9945156566
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 2 - 3 roky asi?
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Ahoj, jsem UnclePeanut, jmenuju se po Adminovi Peanuta. Prý že aktivitu mám 96% na tom serveru takže je to v poho. (I když mě ten stats system neukáže kde jsem. Prostě ne) Proč chci být admin? Mám skušenosti se staff a tak dále, chci serveru, I když tam není žádný šikanátor nebo tak. Chci jim dělat zábavu a spokojenost hlavně. Tak a ted podmínky. Team speak jasnačka,
• Odehraný čas - Na severu, na který žádáte o admina, musíte mít odehráno alespoň 25 hodin. (mám přesně 17h. Ale proč to řešit když se blížím blizko k 25h)
• Čistý trestní rejstřík - Ideálně bez jakéhokoliv uděleného trestu. (Pokud myslíš na sunshine tak ne)
• Jazyky - Znalost rodného jazyka a anglického jazyka. (Jo)
• Psychická vyspělost - racionální myšlení, nenechat se ovlivnit. (mylsím že jo)
• Aktivita - Být dostatečně aktivní - ideální alespoň 7 hodin za týden. hraju tg často takže myslím že to půjde
• Mikrofon - Mít funkční mikrofon, potřebný nejen ve hře, ale například i na TS3. Ano

Máte dost dobrých informací tady. Čekám na vás :)
Hola hej! -Mr. RageQuit *hoj*

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3052
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina (pokus č. 2 na jin. Serveru)

Příspěvek#2 » 26 říj 2021 10:33

Zdravím,
omlouvám se pozdní odpověď. Vzhledem k tvé historii mi nepřijdeš jako vhodný kandidát na admina. Tvoje blížení k 25 odehraným hodinám na serveru se asi nějak nepovedlo, jelikož aktuálně jsi na 19 hodinách, s posledním připojením 13. října. Mimochodem čistý trestní rejstřík se myslí globálně, ne pouze na daném serveru. Nahraj si potřebné hodiny a pak to můžeš zkusit znovu.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron