TF2: Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Bramborzrout
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

TF2: Žádost o admina

Příspěvek#1 » 21 srp 2021 20:47

Jméno: L'Bramboržrout
Věk: 14 let
Na jaký server: Trade
Steam Url: https://steamcommunity.com/profiles/76561199061945787/
Steam ID: STEAM_0:1:550840029
Jak dlouho hraji na vašich serverech: Aktivně to bude to rok, na sunshinu mám necelých 200 hodin.
Info: Ahoj, jmenuji se Vojta, baví mě TF2, rád chodím do přírody, vandruji po republice, a bavím se s přáteli, na TG jsem hrál poprvé asi před 5 lety na starým účtě, a vracím se zde do dnes, docela dobře se znám se zdejší komunitou (na tradu), občas se chovám jako děcko :D, ale mám chladnou hlavu, a aby někdo naštval tak se musí snažit, adminem bych se rád stal, abych si u hráčů eventuálně vybudoval větší respekt, a mohl dohlížet na server když tam není žádný admin, občas se stává že se zde objeví nějaký hráči kteří porušují pravidla, a když tam není admin nastává chaos. Budu rád když se budu moct stát jeden z adminů, a když to nepůjde tak budu rád že si to budu moct alespoň vyzkoušet.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: TF2: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 24 srp 2021 15:12

Zdravím,
na serveru jsem tě sice párkrát viděl, ale moc netuším, jak se vlastně chováš. V chatlogu toho moc nemáš, maximálně tak nějaký prosení o itemy (proti pravidlům, btw) a jednoho lennyho s hákáčema místo očí, který ho už, předpokládám, nemáš. Aktivitu máš relativně ok. V aktuální chvíli to s tebou na admina nevidím, zkus být trochu více komunikativní a případně to zkus znovu za nějakou rozumnou dobu (standardně měsíc) a pak se uvidí.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron