Žádost o Admina pokus č. 6

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Toshio
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 15

Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#1 » 20 srp 2021 16:25

Nick: BBQ&Kami<3
věk: 14
Žádám o Admina na Jailbreak server
profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198197044214
Steam ID:STEAM_0:0:118389243
hraju už tak 3 roky a něco na jb serveru
info:Pocházím z Vysočiny a všechno dokážu vyřešit s chladnou hlavou no i když někdy to sprosté slovo vypadne.Na tfku mám nahraných skoro 3,7k hodin a 650-700 +- hodin na jailbreaku takže nejsem nějaký začátečník. Nahlašuji adminům lidi kteří porušují pravidla ale v tu chvíli nemají čas.... díky tomu tam bude klid ne jen pro ostatní hráče ale i pro adminy co třeba hrají něco jiného a zrovna nemůžou. V Blue teamu jsem aktivní,ale warden si moc neberu, snažím se konflikty vyřešit v pohodě.A k tomu spamu chatu patří i toxicita se kterou se poslední době setkávám docela často. Hlavně chci pomáhat komunitě a zlepšit chování ostatních hráčů.

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#2 » 24 srp 2021 15:37

Ahoj Kamikaze,

pokiaľ sa teda nemýlim, tak som ťa dlho nevidel na serveri a ukázať sa po niekoľkých mesiacoch a žiadať si o admina mi nepríde úplne okay a niekedy v dávnejších časoch som ťa videl s vašou partou, ako ste sami robili bordel, viem bolo to už dávnejšie, ale časy sa menia. Čo sa týka wardena, tak si ho berieš si v blue často, ale nevidím dôvod prečo ti dať admina, pretože pokiaľ budeš dávať bany, tak ich budeš dávať, ale čo sa týka nemenovaných hráčov na JB čo chodia skoro každý deň a robia tam bordel a ty patríš ku nim do tej skupiny, nemyslím si žeby to komunite prospelo, ale práve by bola menšia z toho dôvodu, že budú chodiť za tebou a spolu robiť somariny a nie som si úplne istý, či by si mal byť vhodný kandidát na admina, lebo keby si dostal admina, tak teda mám dosť veľkú predstavu o tom aké by si mohol robiť problémy. Nič v zlom, mám ťa rád, ale s tou partou nemenovaných hráčov si nemyslím, žeby to bol úplne dobrý nápad ťa dať za admina, pretože si nemyslím, žeby to malo dobré následky.
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
KENA
Former admin
Former admin
Příspěvky: 47

Re: Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#3 » 26 srp 2021 13:19

Zdar kamikaze zmého pohledu nebudeš vhodný admin a to z toho důvodu páč

1) Nebyl jsi aktivní přes měsic a hned si o něj žádáš
2) Pokud si dobře pamatuju tak ano jsi aktivní v blue ale když se začal dělat bordel na serveru tak místo toho abys to zkusil uklidnit tak jsi se přidával a začal vždy chaos

Za mě NE
Kenia se despide

Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
MentlegenSVK
Former admin
Former admin
Příspěvky: 65

Re: Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#4 » 26 srp 2021 16:28

Ahoj kamikaze

Kolegovia to zhrnuli skus zlepsit aktivitu a toe ostatné veci a mozme sa neskor rozpravat teraz to budeNIE
S pozdravom. Mentlegen

Obrázek
#120 TF2 Orange x4 AND #124 TF2 Jailbreak

Respect this guy or he will beat your ass up :Aggres: :afro: :bomba:
Anyway have a Nice day :flower:

Uživatelský avatar
Korka
Admin
Admin
Příspěvky: 12

Re: Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#5 » 27 srp 2021 11:27

Ahoj Kamikaze.
Do blue chodíš aj si berieš wardena, ale ako tu už bolo napísané, že keď ostatní hráči začnú robiť to čo nemajú tak namiesto toho, aby si ich upozornil sa k ním pridáš. Povedala som ti minule, že ak sa budeš takto správať tak si admina nezaslúžiš. A zvýš si aktivitu. Za mňa to je NIE
Obrázek
Adminka Jailbreak #124


S pozdravom Korka :chill:
Spoiler:
Steam: Korka Detective

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost o Admina pokus č. 6

Příspěvek#6 » 27 srp 2021 20:41

Zdravím,
Souhlasím zde s názory adminů.
Zkus zvýšit aktivitu, nahlašovat hráče a nedělat nějaké ty blbosti.

Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host