žádost o admina na #125 trade

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Zake22
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

žádost o admina na #125 trade

Příspěvek#1 » 24 črc 2021 15:59

1) Nick v hre: Zake
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: #125 Trade
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198352461844/
5) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Na vaších serverech hraju aktivně přes rok
6) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Jsem Zake rád hraju tf2, umím česky i anglicky a zajímám se o elektrotechniku
admin chci být protože Na tradu hraju poměrně často je to server na kterém hraju nejaktivněji a rád bych si vybudoval větší respekt rád bych dával pozor na hráče s pomocným programem, spammery a celkově lidi kteří porušují pravidla. S adminováním nemám žádné zkušenosti

Uživatelský avatar
JuRyCZECH
Former admin
Former admin
Příspěvky: 22

Re: žádost o admina na #125 trade

Příspěvek#2 » 24 črc 2021 16:21

Zdravím

Tvoje žádost se může zdát krátká oproti jiným, ale mně přijde dostatečně informativní.
Jak píšeš znám tě jako jeden z adminů, tvůj chatlog se zdá relativně v pořádku, tvoje historie trestů není špatná a lidi mi nahlašuješ.

Za mě Ano
Man I am dead

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: žádost o admina na #125 trade

Příspěvek#3 » 24 črc 2021 17:23

Zdravím,
Jak už říkal Jury aktivitu a chat log máš v pořádku hráče mi nahlašuješ a celkově tě znám dobře za mě je to ano

Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina na #125 trade

Příspěvek#4 » 24 črc 2021 21:15

Zdravím Zake,

Si jeden z najaktivnejšich hráčov na tradu, čo som si všimol podľa statov, čo je veľmi dobre. V chat logu som si nevšimol nejaké veľké prehrešky, až na menšiu toxicitu, atd.. Taktiež tvoje správanie nebolo niekedy najlepšie, preto si dostal aj trest.

Nahlásenia som od teba nedostával, ale ostatný admini áno, čo je menšie +.

Aktivitu máš veľmi dobrú a správanie už taktiež. Za mňa je to áno.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina na #125 trade

Příspěvek#5 » 02 srp 2021 21:43

Zdravím,
omlouvám se, že odpovídám až teď, snažil jsem se vymyslet, co s tebou. Skoro pokaždé, když jsem tě viděl na serveru, jsem tě na tom serveru prakticky neviděl. Naprosto upřímně jsi mi většinu času přišel duchem nepřítomný (tzn moc ses nevyjadřoval), nebo jsi afkoval. Celkově tě tedy moc neznám, protože se podle mého názoru moc aktivně nevyjadřuješ - alespoň v mé přítomnosti. Aktivitu máš, to ano, několik kladných názorů od adminů taky, ale podle mě v aktuální chvíli nejsi vhodný kandidát na admina. Můžeš to zkusit znovu za nějakou dobu, řekněme 3 týdny.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron