ŽÁDOST O ADMINA NA TRADU

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Dark123
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6

ŽÁDOST O ADMINA NA TRADU

Příspěvek#1 » 24 črc 2021 15:58

1) Nick v hre (meno): |TG| VIBE #RESPECTTGADMINS
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: #125 Trade
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/Kradeni/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:121625354
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Už to bude nějaká ta doba, hraju tam přibližně 4 roky.
7) Info. o sebe: Jsem křesťanský hlasatel dobra, který se snaží být dobrým příkladem.
7) Prečo chcem byť u vás Admin?: Jelikož je na Tradu tolik nekřesťanského zla, tak chci všechno tohle zlo dostat z tradu pryč, omlouvám se za svůj chatlog, psalo to moje druhá já, které nebylo plně křesťanské, proto se teď budu modlit ke každému z trade adminů. Na Tradu bych mohl být hodně často, protože jsem křesťan bez sociálního života. Chtěl bych ze serveru udělat křesťanský trade míru a lásky, proto se snažím být lepším člověk a vést k dobru více lidí, nemám rád toxické a velmi agresivní lidi, proto bych z nich chtěl udělat dobré lidi na křesťanské úrovni. S touhle žádostí pozdravuji všechny trade adminy a všemohoucího boha Speakera.

Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

Re: ŽÁDOST O ADMINA NA TRADU

Příspěvek#2 » 25 črc 2021 15:34

Zdravim, dark123 / Vibe / Krad.

Popravde mi príde cela tvoja žiadosť ako jeden nevydarený žart, sorry keď sa mýlim.
Tvoje správanie nie je veľmi najlepšia na servery, preto máš aj 1 ban, ktorý je odomňa.
Pozrel som si tvoj chat log, ktorý taktiež nie je najlepší a už vôbec nie "kresťanský", ako si spomínal vo svojej žiadosti. Taktiež ma udivilo že maš len ten jeden ban, hoci podľa tvojho správania a vyjadrovania, ktoré som videl v chatlogu, by si ich mal mať viac, ale to je vedľajšie a taktiež len môj názor.

Nahlásenia som od teba nedostal žiadne, neviem ako ostatný admini. Čas a aktivita je v poriadku podľa mňa, ale zkús zmeniť celkovo svoje správanie a do budúcna možno môj názor zmením.

Odporúčam žiadosť zamietnuť.
Spoiler:
God Bless
Naposledy upravil(a) Sgt.Tompax dne 25 črc 2021 15:55, celkem upraveno 1 x.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
Dark123
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6

Re: ŽÁDOST O ADMINA NA TRADU

Příspěvek#3 » 25 črc 2021 15:39

Moje křesťanská žádost rozhodně nebyla žert, mám menší podezření, že jste nekřesťanský admin pane Tompax...
Ale bude Vám odpuštěno pane admine, protože jste určitě skvělý člověk.
S pozdravem největší křesťan TG Tradu :wave1:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3052
Kontaktovat uživatele:

Re: ŽÁDOST O ADMINA NA TRADU

Příspěvek#4 » 26 črc 2021 12:06

Zdravím,
vtip to možná být nemá, ale jako vtip to místy rozhodně působí. Tvůj chat není v pořádku, měl jsi ban a pokud se nemýlím, máš aktivní 2 warny. V aktuální chvíli to na admina úplně nevidím.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů