Žádost do AT [trade]

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
DerLagerOffizier
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Žádost do AT [trade]

Příspěvek#1 » 12 čer 2021 13:33

1) Nick v hre (meno): Der Lager Offizier
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: #125 Trade
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/sunneverdie/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:85980280
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: První přihlášení bylo velice dávno, avšak aktivně to bude rok
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ... Admin chci být jelikož mi vadí nevychovanost dnešní mládeže, dost často na serveru není žádný admin a musím spamovat administrátory do DM's. Vzniká tam bordel.
Něco o mně: Jsem velice přátelský, netoxický, ukecaný, bílý muž. Řekl bych že dost lidí mě zná z legendární éry, kdy jsem po večerech pouštěl bangery do voicu, tato doba je gone. Dlouho jsem nezhřešil na TG a řekl bych že jsem příkladný gamer. Nepiju alkohol, nekouřím cigarety, nedroguji. Tím pádem můžu zaručit 100%ní střízlivost během pracovních hodin. Mám nenahraditelné kvality, které pouze čekají na schválení pravomocí. Taktéž jsem takzvaný TG influencer, založil jsem legendární kult lopaty. Jistě jste taktéž slyšeli že oplývám inteligencí a neuvěřitelnými zručnými schopnosti se špetkou šarmu. Vsadím se že jste slyšeli o mém počítači chlazeným vodkou (tato technologie zaručuje nepřetržitý provoz až v 800FPS na vašem serveru), pokud jste ještě nezaslechli o mém PC, tak bych řekl že jste velice neaktivní na Trade serveru. Taktéž jsem muž mnoha kultur a všeobecně vzdělán, když mi nějaký kinder, řekne co je ohmův zákon, tak nejdu na 20 min afk a googlit, ale poučím ho lépe jak ve škole. Mám doma Bibli, tudíž zaručeně vím co je a co není hřích. Jsem taktéž velice finančně gramotný, tudíž můžu poradit s každým tradem v této hře a rozeznat nežádené podvodníky tzv. scammery. Jsem hrdý majitel několika kryptoměn, to je podobné tf2 klíčům. Tím můžu zase obhájit moje rádcovství v tradingu jak forexních měn tak předmětů v tf2.
Děkuji za přečtení mé rozsáhlé přihlášky, velice doufám v schválení. Nemůžu se dočkat
Pro zvětšení šancí, přikládám básničku z videohry Doklady Prosím:
Ty, dotkni se mých ramen
Ty (zase), skrývám v srdci poklady
Schváleno, tak potvrď mi doklady

Přeji hezký a příjemný zbytek dne
- Váš Oficírek *hoj*

Uživatelský avatar
JuRyCZECH
Former admin
Former admin
Příspěvky: 22

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#2 » 12 čer 2021 16:43

Žádost je pěkná
ale AT je plný, doporučuji žádost uzavřít dokud se neudělá místo
Man I am dead

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#3 » 14 čer 2021 09:19

Zdravím,
jak psal Jury, nábor na trade v aktuální chvíli není otevřený. Až někdy zase bude, všichni o tom budou informováni na serveru.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

DerLagerOffizier
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#4 » 05 srp 2021 19:45

Zdravím, všiml jsem si volného místa v A-teamu na trade serveru. Tímto komentářem chci svou žádost bumpnout a uvést ji do pochodu.

Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#5 » 06 srp 2021 16:43

Zdravím DerLagerOffizier.

Aktivitu máš podľa mňa dobrú. Nahlasovanie som od teba poslednú dobu nevidel vôbec, či už na discorde alebo mne osobne, neviem ako ostatný admini. Pamätám si že si dosť často nahlasoval porušovanie pravidiel na discorde, ale poslednú dobu som si ťa tam nejako veľmi nevšimo. O tvojom správaní na servery veľa neviem, lebo v mojej prítomnosti som ťa stretol max 2-krát, a to som si nevšimol aby si bol nejako veľmi komunikatívny za mojej prítomnosti, hoci podľa chat logu to je inač. Čo si pamätám, pred mojou neaktivitou si bol strašne toxic, porušoval si pravidlá, a provokáciu od tvojej strany už radšej ani nespomínam, preto si mal odo mňa aj kopu warnov a kickov. Taktiež tvoja história trestov nie je najlepšia. Je vidieť, že máš záujem stať sa adminom, ale ja to osobne zatiaľ na admina nevidím.

Za mňa je to nie. Počkaj si na vyjadrenie ostatných adminov.
Naposledy upravil(a) Sgt.Tompax dne 12 srp 2021 22:51, celkem upraveno 1 x.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
JuRyCZECH
Former admin
Former admin
Příspěvky: 22

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#6 » 11 srp 2021 19:35

Dobrý večer

Můj názor od minula nezměnil, aktivní sice jsi, ale také jsem si všiml provokace A-teamu.

za mě Ne
Man I am dead

Uživatelský avatar
Kapatin
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 8

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#7 » 11 srp 2021 19:43

Zdravím,

právě jsi dostal ban za nevhodné vyjadřování a začal ses kvůli tomu hádat v soukromých zprávách. Dokonce jsi mě vyzval k duelu o unban... Tvá žádost se mi nezdá příliš seriózní a svým chováním se podle mě nehodíš na admina.

Za mě je to ne.
Naposledy upravil(a) Kapatin dne 11 srp 2021 20:31, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#8 » 11 srp 2021 20:26

Zdravím,
V minulosti jsem s tebou měl nějaké problémy a jak čtu názor ostatních adminu tak se to nezměnilo za mě je to ne

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#9 » 11 srp 2021 20:27

Zdravím,
zde musím souhlasit s kolegy, nahlašuješ mi lidí hodně a jsi aktivní no, ale když vidím ostatní názory adminů o tvém chování, tak se nedá nic dělat, zkusíš to příště.

Za mě to je NE
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost do AT [trade]

Příspěvek#10 » 15 srp 2021 21:11

Zdravím,
i když jsem tě já osobně v poslední době neviděl vyloženě porušovat pravidla nebo dělat bordel, v minulosti s tebou bylo pár problémů. Ačkoliv jsi možná na relativně dobré cestě ke změně, ještě je potřeba dát tomu nějaký čas. Nedávný ban je toho, řekl bych, dostatečným důkazem.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů