Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Bobby22
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 145

Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#1 » 26 dub 2021 14:49

) Nick v hre (meno): Formula
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: Jailbreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/NotAFormula/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:223298415
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 4 roky
7) Info. o sebe: Volám sa Formula. Pochádzam z Slovenska z okresu Banská Bystrica. Venujem sa hlavne k programovaniu (PHP,C++,HTML,Pawn, Hlavne Source/Amxx pawnu Node.js, JavaScript) Mam 16 rokov chodím na strednú školu študujem programovanie (IT) V minulosti som bol chlapec čo bol toxicky,nadával adminom atp. Teraz sa chovám normalne vychádzam s adminmi dobre + aj s hráčami. Som komunikatívny
Prečo chcem byť u vás Admin?: Lebo si všímam že admin teraz nemajú čas kvôli škole alebo inými problémami. Tak som si povedal že si požiadam u Vás prava (Ano i keď moja minulosť bola strašná). Ale chcel by som aspoň u Vás šancu. Niekedy keď prídem na server tak si všimnem že keď na serveri neni admin tak tam je človek čo nevie/neovláda pravidla. Bol som admin aj na iných serveroch a dopádlo to dobre/zle.
Spoiler:
Viem že bude táto žiadost zamietnuta (možno nie who knows) ale je to kvôli mojej minulosti ale som sa ponaučil z mojích chýb
Spoiler:
cs

Uživatelský avatar
Takachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 27

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#2 » 26 dub 2021 16:34

ano budeš aspon viac useful než ja enjoy it.
možete ma najst tu--Steam profile
"one artist once said to draw nsfw,you must first draw sfw" -rymherdier
-Starboy :chill:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#3 » 26 dub 2021 17:02

Neviem koľko krát alebo či som to už povedal ale NIE, teba za admina proste netreba. Si kandidát na ban, si otravný, nevieš sa správať k ostatným pokiaľ sa tebe nepáčia, robíš hádky tam kde netreba, keď si otvoríš ústa bolí ma z toho hlava.
V minulosti som bol chlapec čo bol toxicky,nadával adminom atp.
Povedz mi, koľko rokov prešlo od toho čo si "bol toxic" aby si mohol hovoriť o tom v minulom čase! 0 lebo si toxic chlapec celý čas a hádať sa s adminom ti nerobí problém. Mal si toľko banov, že viem že s tebou šanca neexistuje a ak aj keby existovala tak aj tú by si zničil.
Nesnaž sa hrať na niečo čo nie si lebo mi to vypaľuje oči keď čítam, že si sa ponaučil zo svojich chýb.
Slová typu už sa to nikdy nestane, ponaučil som sa zo svojoch chýb som vždy videl v tvojich žiadostiach a pozri! Ak sa spýtaš nejakého hráča, ktorý už má skúsenosti z JB tak ti vie odpovedať, že ty si jeden z ľudí čo má najviac trestov na servery.
Úprimne ak ty nevieš rešpektovať adminov prečo by mal niekto rešpektovať teba ako admina?

Ak by som toto mal zhrnúť do pár slov tak asi takto:
Formula nie je a nikdy asi nebude niekto kto by si zaslúžil post admina a preto zo žiadosťou nesúhlasím

Uživatelský avatar
Bobby22
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 145

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#4 » 26 dub 2021 18:05

Ahoj ďakujem za odpovede ale hlavne tebe sa vyjadrim hirifoxi
Ak si fakt mysliš že stále sa nechovám k hráčom/adminom mile
tak choj častejšie na servery ;)
Spoiler:
cs

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#5 » 26 dub 2021 21:39

Naprosto souhlasím s hirifoxem. Sice na jb teď nehraju ale stále vím že ty rozhodně nejsi ten nejlepší člověk. Tvůj banlist tomu jen odpovídá. Ty říkáš že si se změnil ale změna u tebe není snad ani možná. Pokaždý co jsem tě viděl na jb jsi byl toxic jak k hráčům tak i k nám adminum, vždy to pak dopadlo kickem nebo banem.
Já svůj názor na tebe nikdy nezměním ať už se ti tvoje ego sníží nebo ne.
Za mě ne to NE.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#6 » 27 dub 2021 09:22

Ak sa hlavne potrebuješ vyjadrovať na moju aktivitu tak áno teraz som nebol aktívny. ALE 4 roky adminovania to veru odpustia ak som teraz som mesiace nebol aktívny a nevidel tvoju veľkolepú zmenu.
Prečo spomínam 4 roky adminovania? No áno lebo ti očividne trvalo tak dlho aby si o sebe hovoril, že si sa zlepšil v správaní. Gratulujem! Tak dlho ti trvalo aby si sa naučil držať jazyk za zubami a neurážal hráčov. Koľko ti bude trvať aby si sa naučil aj rešpektovať ľudí a byť dobrým adminom?

O svojej aktivite viem a snažím sa ju dohnať čiže v tvojej žiadosti mňa riešiť ani netreba ale teba.

Uživatelský avatar
Patrick106
Former admin
Former admin
Příspěvky: 51

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#7 » 28 dub 2021 14:11

Myslím si, že hirifox sa vyjadril presne. Si arogantný, nerobí ti problém sa hádať s adminom a si toxický. Poznám ťa strašne dlho a aj si mi písal na discord ohľadom toho, že sa mi ospravedlňuješ. No potom si ma hneď začal poučovať a podobne. Zasa arogantný prístup. Nemám čo k tomu dodať. Za mňa je to NIE
Vidíme sa v pekle | S pozdravom Rick
Obrázek
Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#8 » 29 dub 2021 19:38

Zdravím,
Admini to tu shrnuli za mě a musím souhlasit.


Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti