Chcu být admin :-)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
rqSilent
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 14

Chcu být admin :-)

Příspěvek#1 » 01 dub 2021 15:23

Vám / tě péro milí spisovatelé

1) Nick v hre (meno): rqSilent
2) Vek: 15 brzo 16 POGGERS
3) Na jaky server žiadate o práva: #124 JailBreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/rqSilent/
5) STEAM ID: STEAM_1:1:189109643
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 5-6 let lololo
7) Info. o sebe: Já Vás tedy vítám, milý admin teame, tenhle den nemohl skončit hůře PepeLaugh a proto jsem si pro Vás přichystal žádost do a-teamu (XD). Jmenuji se Pepa, je mi 16 let a studuji pedagogickou fakultu, lépe řečeno, chci být psychiatr :horko: SeemsGood. Docela mi to jde, plánuji na vysokou, abych byl úspěšný muž :stydlive: . Mé koníčky jsou: Box, cvičení, ježdění na bruslí, hraní videoher, světové jazyky, plavání, ježdění na motorce za hoes a všechno možné LOL. Zdám-li se jako weeb? Není tomu tak, jen prostě miluji NEKOPARU a kočkoholky xqcL agrLove agrWeeb. Jsem prostý twitch degenerát, takže můj humor je poněkud na špatné úrovni, ale W H OMEGALUL CARES, aight? Chtěl bych se stát adminem z důvodu, že již nemám co ztratit Sadge a chci pomoci serveru svou manly pomocí gachiPls . Mnozí z Vás mě znají pod ... tím kravím jménem, tahle persona je mrtvá a zbyl tu pouze hodný, slušný a dominantní ragequitSilent ActuallyNotOkayChamp . Děkuji za pozornost :-)

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Chcu být admin :-)

Příspěvek#2 » 04 dub 2021 23:04

Zdravím,
Co jsem tě pozoroval, tak mi nepřišlo příliš vhodné chování, zatím to na admina u tebe nevidím.
Zlepši nedostatky.


Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron