Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#1 » 01 dub 2021 12:23

1) Nick v hre (meno): Tuši
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: Jailbreak #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): 1) https://steamcommunity.com/id/4823498215893175681
5) STEAM ID: STEAM_0:1:239174425
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 3-4 roky cca
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?:
Volám sa Martin a bývam v Žilinskom samosprávnom kraji. Mám rád šport a hranie počítačových hier, ale rád si zajazdím aj na mojej croske. Dokážem prehodnotiť svoje správanie a popripadne zmeniť.
Prečo chcem byť u vás Admin?:
Chcem zabrániť tomu, aby sa na serveri neporušovali pravidlá a aby tam nebol bordel a ešte aby nevznikali rozne hádky, alebo konflikty. Zo svojich chýb som sa ponaučil a nemienim ich ďalej opakovať, budem sa snažiť byť dobrým adminom a nemať žiadne problémy či už to s AT, alebo hráčmi, pokiaľ teda dostanem šancu byť znovu súčasťou AT.
Zatiaľ orevuár :wave1:
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#2 » 02 dub 2021 15:36

Tuši, píšeš tu že si se změnil ale hned na to vidím že se tu zase hádáš na forku, a to kvůli 1 freekillu. Za mě si se mohl změnit trochu v povaze ale to nemění na tom to že se tu zase hádáš s lidma co jsi nahlásil.
Za mě je to zatím NE.
Naposledy upravil(a) FISI dne 02 dub 2021 18:32, celkem upraveno 1 x.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#3 » 02 dub 2021 16:10

Ja len iba neviem, že čo sa považuje za hádku, keď ja som sa s ním ďalej nepriečil, pretože som mu napísal iba dve odpovede a to sa dá považovať za hádku. Tomu som trošku nepochopil.
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
PawelONYT
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 109

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#4 » 13 dub 2021 20:43

Ahoj Tuši,

Nemyslím si, že bys dělal problémy, hraješ v blue často, nemyslím si že bys porušoval pravidla, ale dlouho jsem tě na serveru neviděl a to je dosti blbé, když chceš být admin a nemít aktivitu...
S pozdravem PawelON. *hoj*
Obrázek
Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#5 » 13 dub 2021 22:03

Formera si dostal za zlé správanie a zlý prístup k svojim povinnostiam. Ako dobre vieš pravidlá ma nezaujíma ale zaujíma ma to či sa vieš udržať na uzde a nehádať sa s hráčmi či na serveri či forku a nerobiť voloviny a byť príkladom než symbolom ako to nerobiť. Odpisovať netreba lebo to treba ukázať skutkami.
Problém s návratom nemám skôr mám problém s migrénou, ktorá príde ak sa zistí, že problémy z minula sa vrátili naspäť. Okamžitý návrat preto asi nie je dobrý nápad podľa mňa.

Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#6 » 13 dub 2021 22:12

Zdravím,

no, co tu kolegové řekli, tak s nimi z větší části souhlasím.. ale něco uvnitř mne ti chce dát druhou šanci, protože dle mého si ji mnoho lidí zaslouží a rád bych tě mezi ně zařadil.

Za mne to je ANO, ale nerad bych toho litoval.
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
KENA
Former admin
Former admin
Příspěvky: 47

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#7 » 13 dub 2021 22:26

Ahoj Tuši souhlasím s Hirifoxem a FISIm v tom, že se docela lehce necháš vyprovokovat nebo se hned začneš hádat, na druhou stranu zase docela často hraješ v blue, bereš wardena ale to je taková nepodstatná věc, upozorňuješ lidi na to, že porušují pravidla aaaaaaaaale v ten moment se s nima začneš hádat a někdy to dokonce skončí na forku kde se s nima stejně hádáš když tam řeknou svůj názor takže za mě bych s tvým návratem ještě nějakou dobu počkal.
Kenia se despide

Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žiadosť o vstupu do AT (agian)

Příspěvek#8 » 14 dub 2021 08:11

Zdravím,
Omlouvám se za pozdní vyjádření, stále jsem přemýšlel co stebou. Admini to shrnuli za mě.
Jsi hrozně ovlivnitelný člověk a necháš se lehce vyprovokovat.
Problémem je, že když se dostaneš do konfliktu s Formulou, tak je na serveru bordel.
Zkus zapracovat nad chováním, věřím že se to zlepší.


Prozatím, žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron