Žiadosť o vstup do AT

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Žiadosť o vstup do AT

Příspěvek#1 » 04 bře 2021 09:00

1) Nick v hre (meno): meZzy (Tuši)
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: JailBreak 124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/4823498215893175681/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:239174425
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: už to budú asi tie 3 roky
7) Info. o sebe:
Volám sa Martin, pochádzam zo Slovenska, mám rád šport, no keďže je teraz COVID, tak momentálne počas COVIDU som na PC resp. notebooku a ako som písal v mojej minulej žiadosti z roku 2020, tak dokážem sa zmeniť a napraviť svoje chyby a aj niake tie muchy dokážem vychytať. Čo sa týka môjho správania, tak som sa polepšil a už nie som taký, aký som bol ešte za admina a už popravde ma ani nerozčuluje (danný hráč), ktorý do mňa stále rýpal, ale s ním si už viem poradiť.
Prečo chcem byť u vás Admin?:
Viem, že to je iba pár týždňov, ale pre mňa to znamená celkom dosť, zo svojich chýb som sa ponaučil a priznávam svoju chybu, že som moc nedával pozor na tej mojej prvej a poslednej porade, lebo som nezačul, že sa počas FD for all môže zobrať warden a choval sa nie, ako admina a bola to totálna blbosť ktorú som urobil, ale už som sa z nej ponaučil a nemienim to urobiť znova a teraz ku samotnému tématu. Admin by som chcel byť, lebo mi tá práca chýba, celkom dosť a dokážem urobiť na serveri poriadok, ktorý by tam mal zostať stále a väčšinou je tam dosť veľký bordel a taktiež by som vedel aj s niečím poradiť a dokázal to spravodlivo vyriešiť a vážne mi na tej práci záleží aj mi na nej záležalo a opakujem, že zo svojich chýb som sa ponaučil a nemienim ich ďalej robiť, síce každý človek sa môže mýliť, ale myslím si, že každý by mal dostať druhú šancu a skúsiť to znova.
Spoiler:
P.S. nikto kto nie je admin nech tu nič nepíše, pokiaľ nemá dôkaz a ešte by som poprosil HM, aby sa vyjadril až po názore adminov
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žiadosť o vstup do AT

Příspěvek#2 » 04 bře 2021 18:23

Jak jsi chtěl tak jsem nad tím přemýšlel celý den a dospěl jsem k názoru. Ja s tím nesouhlasím a mám k tomu důvody. Jako první důvod je že tě na jb nemá zrovna hodně lidí v lásce a kvůli tomu by se zase každý hádal a snažil se tě dostat zase z pozice admina. Pořádek jsi jako admin dokázal udělat. To ale nemění to že na tebe bylo mnoho stížnosti. Tvoje chování je normální a v pohodě ale každý tě velice rychle vyprovokuje jak na jb tak i tady na forku. Problémy s tebou byly a je mi jasné že určitě ještě budou.
Já jsem si řekl svoje a abych řekl pravdu tak když jsem se dozvěděl že jsi dostal formera tak jsem byl i trochu statný.
Za mě je to teda NE.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

Re: Žiadosť o vstup do AT

Příspěvek#3 » 06 bře 2021 16:48

Zdravím Tuši,

hodně jsem o tom přemýšlel. Popravdě pořád nejsem ještě úplně rozhodnutý, ale vidím to spíše na NE. Ne, že by jsi byl špatný admin nebo zlý člověk, ale mám k tomu pár důvodů. Jedním z nich je fakt, že jsi o admina přišel teprve nedávno a raději bych to teď nechal napokoji a nechodil (skoro hned) zpět do AT. Dále to, co zmiňoval FISI, a to fakt, že na tebe bylo hodně stížností.

Nevím no. Za mne by bylo lepší počkat, třeba ještě dva měsíce, ať uvidíme, že jsi se fakt uklidnil a nenecháváš se už tak lehce vyprovokovat.
Spoiler:
Ten spoiler co tam máš tomu za mne moc nepolepšil.
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žiadosť o vstup do AT

Příspěvek#4 » 09 bře 2021 22:49

Zdravím,
Zde musím souhlasit s kolegy, vylepši své nedostatky a pak to můžeš zkusit znovu, v aktuální chvíli si nemyslím, že jsi vhodný kandidát.


Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron