Jail Break #124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Jail Break #124

Příspěvek#1 » 05 úno 2021 13:29

1) Nick v hre (meno): Bomtarax
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: Jail Break #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198442247575/
5) STEAM ID: STEAM_1:1:240990923
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Na jail breaku už hrajem cca 2-3 roky.
7) Info. o sebe: ... atd ... Žijem na Slovensku. Mám 14 rokov. A som z Prešovského kraja. Bavia ma hry (TF2, L4D2, minecraft, among us...) a dosť aj discord kde už som na viacerých serveroch technikom.
Pre čo chcem byť u vás Admin?: Jail break je môj najobľúbenejší server na TF2. Keď že už som na jail breaku pomerne dlho tak by som si chcel požiadať o admina. Som v blue aktívny a wardena si beriem tiež. Rád pomáham ľuďom ktorý niečo nevedia. Konflikty sa snažím riešiť s čo najväčším kľudom a rozumom. Na forume som tiež aktívny a čítam si skoro každé príspevky. Pravidla viem a čo sa týka slovníku tak tam mi niekedy niečo ujde ale snažím sa tomu vyhnúť. Už nie raz sa mi stalo že na server došiel niekto kto nevedel pravidla, bol zo zahraničia, trollil/neplnil si svoju prácu v blue teame a podobne. A to kazí hru.


Ďakujem za prečítanie.
S pozdravom Bomtarax.
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Jail Break #124

Příspěvek#2 » 05 úno 2021 15:41

Ahoj boomtarax,
takže čo sa týka pravidiel tie vieš, chodíš do blue a berieš si wardena a tvoje správanie je okay, často nahlasuješ ľudí, snažíš sa aby nesprávny hráči dostali ban, takže ja s tebou problém nemám a banlist máš čistý.
Spoiler:
Áno
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
PawelONYT
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 109

Re: Jail Break #124

Příspěvek#3 » 05 úno 2021 16:08

Ahoj Bomtaraxi,

chodíš do Blue, bereš si wardena, myslím si, že nemáš žádný problém s neznalostí pravidel, nahlašuješ lidí... Ale na server jsi nechodil do nedávné doby, kdy jsi zase začal pravidelně hrát...
Ikdyž jsi začal opětovně hrát před pár dny/týdnem tak si myslím, že jsi vhodnější kandidát než někteří, kteří tam hrajou o hodně delší dobu než ty, za mě
Spoiler:
Ano
S pozdravem PawelON. *hoj*
Obrázek
Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Jail Break #124

Příspěvek#4 » 05 úno 2021 16:46

Ďakujem za všetký rýchle odpovede. Cenním si váše Ano.
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Jail Break #124

Příspěvek#5 » 05 úno 2021 19:25

Hele já si nemyslím že to je dobrý nápad. Nemám zrovna dobrej pocit že by vůbec byl.
Za mě je to
Spoiler:
NE
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Jail Break #124

Příspěvek#6 » 05 úno 2021 21:55

Ďakujem za odpoveď, ale zaujímal by ma dôvod... (ak by to išlo)
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Jail Break #124

Příspěvek#7 » 05 úno 2021 23:18

Zdravím s tebou mám problém, že si ťa pamätám len ako problémového hráča, ktorý docela rád skúšal provokovať adminov s dierami v pravidlách. Nikdy si pre mňa nijak inak nevynikal. Wardenovať vieš to skoro každý, pravidlá vieš čo by si teda mal ak žiadaš o admina no a to je asi tak všetko. Za mňa je to nie

Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Jail Break #124

Příspěvek#8 » 06 úno 2021 09:01

Zdravím, nikdy som adminoch nepodpichoval ak aj hej myslím si že by som nedostal 2x Ano, no u FISIHO neviem keď že dôvod neuviedol... Ako Pawol vyššie písal teraz som mal "pauzu" a za ten čas si myslím že som sa zmenil. CA ma videl hrať aj s adminmi tak že on môže posúdiť sám.
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Jail Break #124

Příspěvek#9 » 06 úno 2021 15:51

Nehovorím, že si sa nemohol nezmeniť. To čo som písal o hraní sa s pravidlami bol môj názor na teba a obhajovať to 2x áno od triala a tušiho čo tiež nie je dlho jb admin je trochu meh.

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Jail Break #124

Příspěvek#10 » 06 úno 2021 15:57

Nehovorím, že si sa nemohol nezmeniť. To čo som písal o hraní sa s pravidlami bol môj názor na teba a obhajovať to 2x áno od triala a tušiho čo tiež nie je dlho jb admin je trochu meh.
Ja ho poznám celkom dlho a zmenil sa ku lepšiemu a nezáleží, ako dlho si admin ide o to, že koľko rokov hráš na JB, ale ti nejdem kradnúť názor.
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron