Žádost pro admina na Sunshine

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
UnclePeanut
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 28

Žádost pro admina na Sunshine

Příspěvek#1 » 16 črc 2022 16:45

1) Nick v hre (meno): Mr. RageQuit (UncleFly)
2) Vek: 15
3) Na jaky server žiadate o práva: Sunshine
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/9945156566
5) STEAM ID: 9945156566
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 3 roky asi
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?:Jsem viděl že tam jsou asi 1 nebo 2-3 admini tak jsem chtěl být admin tam aby to nebylo tak mrtvý, je to tam fun a tak a jsem tam active než na jb :) Jmenuju se Tomáš, mám tam funkční mik, umím dobře česky a anglicky, neměl jsem trest jen 1 varování a nenechám se jen tak něčím ovlivnit. Žiju na Moravě, ne že mě ně nikdo nezná ale myslím že půlka TG mě skoro asi zná, sry pokud lžu, chci být někdo jako ten starý admin Peanut a dělat tu zábavu, hlavně vidím v četu furt "do pí--" nebo tak když tam není speaker, sam a nebo sia, Adminem chci být aby tam nebyli nadávky a abych dělal lidem zábavu aby tam nebyl nějaký toxic guy nebo cheater. jako admin mluvím pravdu... Probably.
Chci opravit TG Sunshine komunitu jakože at tam nejsou furt toxic děcka a tak, když jsem tam poprvé přišel byli tam furt (Jediné slušné slovo co by mi napadlo) "idioti" tak jsem to chtěl spravit ale nebyli tam admini, jsem tam hrál furt když byl jb ded, vím že jsem spamoval lennyface 1 rok zpátky ale už to nedělám aby jsem měl ještě šanci. Mám tam 8000 stamm bodů.

(Big shoutout pro Vraha že mi pomohl)
Naposledy upravil(a) UnclePeanut dne 29 črc 2022 13:20, celkem upraveno 2 x.
Hola hej! -Mr. RageQuit *hoj*

Uživatelský avatar
Sia
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost pro admina na Sunshine

Příspěvek#2 » 29 črc 2022 09:20

Ahoj Uncle, osobne si myslím, že by si sa viac hodil na ten JailBreak ale je to na tebe. Čo sa týka Tradu, hráš tu často aj chat máš ok ale neviem či by si to zvládol. Tým myslím napr. rozoznanie cheatra od dobrého hráča a podobné veci. Bol by som nerád keby sa stalo, že by si zabanoval týpka čo flickuje, zabíja invis spyov atd... To nemusí hneď znamenať, že cheatuje. Už som sa s takým prípadom stretol ("zabanovanie týpka na alt učte za cheating"). Tým ale nechcem povedať, že na Jailbreaku by si sa s tým nestretol len to nie je také časté.

Ďalej by som potreboval vysvetliť význam tejto vety:
"Adminem chci být aby tam nebyli nadávky a abych dělal lidem zábavu že tam bude nějakej cheater s aimbotem, jako admin mluvím pravdu... No trošku furt lžu ale nevadí když jsem někde admin." To mi potom napíš lebo som to nepobral.

To je odo mňa všetko, za mňa Nie.

Pekný deň
S pozdravom, Sia
Obrázek
TF2 Admin #120 Orange a #125 TRADE
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost pro admina na Sunshine

Příspěvek#3 » 03 srp 2022 12:36

Zdravím,
omlouvám se za pozdní odpověď. Víceméně souhlasím se Siou. V pár částech žádosti si nejsem úplně jistý, co tím myslíš, ale na tom asi nesejde. Jinak, komunitu neopravíš, vždycky se najdou lidi, kteří budou dělat bordel, nehledě na ty, co před adminama jsou svatí a jinak si v klidu nadávají atp, tak to prostě je.
Měnit si žádost z jailbreaku na trade jen kvůli tomu, že trade byl aktivnější taky není za mě úplně v pořádku. Pokud jsi četl náborové téma tak víš, že jednou z tvých povinností je plnit server a dalšího admina co odmítá plnit server v týmu nepotřebujeme. Mimochodem, pokud bys někdy v budoucnu dělal něco podobného jako změnu podstatné informace v žádosti (tzn serveru), zkus o tom dát nějak více vědět, např odpovědí do tématu, žádost jsem poměrně dlouhou dobu ignoroval jelikož jsem žil v domnění, že je na jb.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron