Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Max
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#1 » 19 dub 2022 01:00

Ahoj, jmenuji se Max, můj nick ve hře je Max the EMPEROR of MONKE's.
V tuto chvíli mi je 17 let, žádám práva na server 125 trade server.

Zde je moje steam ID:

Steam ID: 76561199143171416

Na serveru 125 mám nahráno přes 300 hodin.

Info o mě: 10 let hraju na kytaru, hraju tf 2, League of Legends občas, studuji obor kovář, zámečník, angličtina mi nedělá moc velký problém, pokud se jedná o psaní, to celkem zvládám, pokud se jedná o mluvení anglicky, to už je trošku problém, ale nějak se většinou domluvím. Pokud se podíváte do mého chat logu tak se snažím být co nejvíc slušný, občas se to moc nepovede, ale nepíšu nějaká nevhodná slova. Sice jsem měl nějký ten ban, asi jen 2 z toho nejdelší trval 3 dny, ale snažím se nědělat prohřešky. Je fakt že dřív jsem do chatu psal i to co tam být nemá, ale kdyyž někdo někdy potřeboval poradit tak jsem poradil skrze voice chat.
Důvod, proč chci být administrátorem serveru 125 trade je ten, že na serveru jsem rád, jsem tam už nějakou tu dobu. A rád bych byl součástí admin teamu a dohlížet na správný chod serveru. Ještě bych chtěl podotknout, že pokud jsem psal do chatu, že jdu afk, tak to bylo vždy jen z toho důvodu, že k tomu byla nutnost, např. rodina.... ale nikdy jsem nepřišel na server třeba v 7:00 ráno a neafkoval jsem třeba do večera do 22:00.

Ještě bych chtěl říci, že bylo podmínkou min. 7 hod. týdně.... přes týden jsem na škole jelikož studuji střední školu, ale o víkendu mi nedělá problém být na serveru online.

zároveň bylo psáno mít funkční mikrofon. To není problém, jelikož já voice chat používám normálně. TS 3 také nebude problém.

Rád si přečtu všechny vaše připomínky nebo poznámky, abych pochopil co mám případně zlepšit 😁.

Díky za přečtení.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#2 » 20 dub 2022 14:52

Zdravím,
pokud se nemýlím na serveru jsi teď nějakou dobu nehrál a neřekl bych, že je úplně dobrý nápad si hned žádat o admina. Prozatím bych žádost nechal otevřenou, ať ji nemusíš psát znovu (můžeš ji později upravit), ale odložil bych ji. Pokud budeš mít stále zájem, tak sem za měsíc napiš a vyřešíme to. Pokud nechceš měsíc čekat, můžu žádost uzavřít (zamítnout) hned.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Vynloth
Former admin
Former admin
Příspěvky: 15

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#3 » 23 dub 2022 17:04

Zdravím nedalo mi to neodpovedať ale Max máš pekne spravenú a rozpísanú žiadosť. :afro:

A ako povedal náš Headmaster napíš o mesiac pretože ani ja som ťa dlho nevidel hrať. :mafia:
S pozdravom Vynloth
Obrázek
#125 Trade

Max
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#4 » 20 kvě 2022 14:31

Ahoj, píšu po měsíci jak jsi chtěl Speaker, promyslel bys teda moji žádost?🙂

Uživatelský avatar
Sia
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#5 » 21 kvě 2022 12:30

Čauko Max, čo sa týka správania na servery, si v pohode, nie si toxic a nerobíš zbytočne bordel. Chatlog tiež ok. Aktivita je taká aká je ale sám si písal v žiadosti, že hrať vieš len cez víkendy kvôli škole, čo naprosto chápem a myslím si, že by sa to dalo zniesť.
Za mňa by si to za Triala mohol skúsiť. Myslím, že by si bol užitočný.
Takže Áno.


Pekný zvyšok víkendu.
S pozdravom, Sia
Obrázek
TF2 Admin #120 Orange a #125 TRADE
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#6 » 01 čer 2022 21:40

Zdravím,
psal jsem ti už na steam, ale ještě jednou se omlouvám, že odpovídám až teď. Aktivitu sis udržel, žádost máš pěknou a i na základě názorů adminů si myslím, že bychom to s tebou mohli zkusit. Na steamu dořešíme práva atp, akorát si nejsem úplně jistý, kdy se dostanu k zaučení, pravděpodobně nejdřív o víkendu.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o administrátora serveru 125 Trade

Příspěvek#7 » 04 čer 2022 18:52

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron