[TF2]žiadosť o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Vynloth
Former admin
Former admin
Příspěvky: 15

[TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#1 » 21 črc 2021 19:50

1) Nick v hre (meno):Vynloth

2) Vek:22

3) Na jaky server žiadate o práva:[CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTDL

4) URL profil (adresu) Steamu: https://steamcommunity.com/id/Vynloth/

5) STEAM ID: STEAM_0:1:50750121

6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 6 rokov ale teraz som prišiel back po dlhej pauze a plánujem tam hrať nonstop.

7) Info. o sebe:Volám sa Dušan mám 22 rokov hrávam Team Fortress 2 už 9 rokov a stoho 6 rokov Na TauriGaming serveroch a chcel by som byť admin preto aby som pomohol udržať komunitu pokope pretože mám tento server rád.Chcem zabrániť tomu aby sa na servery neporušovali pravidlá a aby nevznikali hádky alebo konflikty.Chcel by som hlavne povedať áno porušil som pravídlá mal som aj ban bol som toxic a zato sa ospravedlňujem,už som sa zmenil pochopil som že to bolo zlé a chcel by som to napraviť a pomôcť admin týmu aby nebola nijaká negativita na servery.Team fortress 2 ked zapnem tak idem rovno na trade server a tam som 6/12 hodín a keby tam niesom tak na steame som 24/7 takže aktivita neni problém a keby niekto potrebuje admina na server tak by mi mohol kludne napísať a hneď by som tam prišiel a vyriešil to.Ešte raz sa ospravedlňujem za to ako som sa choval a už sa to nebude opakovať, rešpekt pre admin tým lebo sa snažíte udržať komunitu pokope a dúfam že sa raz stanem súčasťou tohto úžasného admin týmu. :drink:
S pozdravom Vynloth
Obrázek
#125 Trade

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: [TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#2 » 22 črc 2021 00:08

Ahoj
Chat log máš v pořádku hrát jsem tě viděl a žádný problém jsem nezaznamenal za mě je to ano počkej si na vyjádření ostatních

Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#3 » 22 črc 2021 21:43

Zdravim Vynloth.

Pamätám si ta ešte z roku 2015 / 2016 +-, keď som začínal hrať na tradu. Čo si z tej doby pamätám, bol si dosť toxic, konfliktný hráč a tvoje správanie nebolo zrovna veľmi najlepšie, preto si dostal aj ten spomenutý trest. V chatlogu som si nevšimol nič zle, až na menšie provokovanie hráčov. Neviem ako sa správaš cez voice chat (dunno, nedostal som žiadne nahlásenie a ani som nevidel aby sa niekto na teba sťažoval).
Čo som si ale všimol, začal si hrať len tento mesiac od 6.7.2021 podľa statov, po necelých 4 rokoch (+-). Nie som si istý, či 1 mesiac po toľkých rokoch stačí, aby si ukázal svoju zmenu v správaní, ale to je len môj názor. Čas už určite odohraný máš za tento mesiac, no ale o tvojom správaní veľmi neviem, lebo som fakt dlho na servery nebol, takže neviem či si sa fakt zmenil ako tvrdíš, alebo nie.

- Preto to je u mňa n/a. Neviem či si sa fakt zmenil ako tvrdíš, hold, neviem , lebo moja aktivita je low / skoro žiadna, preto nechám na rozhodnútí ostatných adminov.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: [TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#4 » 24 črc 2021 09:47

Zdravím,
Já bych ti šanci dal, přijdeš mi v pohodě člověk, občas jsi mi nahlásil hráče který porušovali pravidla.
Za mě to je ANO!
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#5 » 26 črc 2021 17:30

Zdravím,
na serveru jsi aktivní, chování máš podle mého názoru v pořádku. Celkově vzato si myslím, že bychom to s tebou mohli zkusit, na steamu dořešíme práva atp.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2]žiadosť o admina

Příspěvek#6 » 26 črc 2021 23:07

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: LegendaF0ster a 3 hosti