Průzkum JB#124 Mapy

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Průzkum JB#124 Mapy

Příspěvek#1 » 30 zář 2022 12:02

Zdravím
Rád bych se poptal lidí co hrají/hráli Herní mod JailBreak.

Rád bych ze zeptal na váš názor ohledně JB map k mému malému projektu.
Respektive vaše nejoblíbenější mapy, co by rozhodně dobrá mapa měla mít a naopak co je otravné/zbytečné.
Oblíbené minihry, minihry které jsou zbytečné/nezábavné
Máte raději "otevřený"/velký prostor ? viz. jb_snowday
Nebo naopak uzavřené ? viz. jb_volcano

Zkrátka co na Mapách uvítáte nebo naopak nemáte rádi.
Byl bych rád za jakýkoliv feedback.
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

blecha
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: Průzkum JB#124 Mapy

Příspěvek#2 » 30 zář 2022 13:06

V zemi křesťanů, mešita stojí,
Ať mi někdo z vás na to odpoví,
Proč kostel nestaví v arabských zemích
A proč země má všude je pro smích?
Je to prokletí, cítím se v zajetí mediálních lží
A strachem o děti.
Nebudu ti lhát i ty se budeš bát
Až v burce budou stát a modlitbu svou řvát.

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, zastavme šílenství!

Cítím se podveden, když ti, co vedou zem,
Diskutovat chtěj s arabským vrahem.
Xenofobní strach bije na poplach
Řeknu jen pár vět
"Nechci multi-kulti svět!"

Kde nenávist je ctnost a vražda poslušnost,
Kde ukamenujou klidně ženu tvou,
Tam kde trhavinou pravdu určujou,
Tam roste černej květ s názvem Mohamed.

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, žijou pro vítězství!

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, žijou pro vítězství!

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, zastavme šílenství!

Uživatelský avatar
Muffinz
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 37

Re: Průzkum JB#124 Mapy

Příspěvek#3 » 30 zář 2022 15:36

I přes to, kolik (až nezdravě) mám hodin na JB, pamatovat si jména většiny map není moje silná stránka, ale i tak se pokusim ti něco smysluplného napsat.

Asi jeden faktor je taky, jaký kdo má zkušenosti / vzpomínky, takže budu trošku biased.

ponyjail - největší odpad co tam momentálně je, mapa je rovinná plocha s pár objektama, kde 40% je nevyužitých. Záleží jak je warden kreativní, ale i ta vyprchá do 15 minut.

chreistein remastered (asi) - v hodně částích nejvíc underrated mapa. Většina miniher jsou originálně zpracované. Na druhou stranu je layout v celku basic (čtverec s pluskem), někomu se to může líbit, za mě to moc nefunguje.

wildwest - Nevím jak moc je hraná v dnešní době (když už tam teda někdo hraje), jednou byla, jednou nebyla, ale když sem začínal tak jedna z nejzábavnějších. Minihry, opět hezky zpracované, secrety nejsou extrémní ale taky fajne.


Chreistein a wildwest jsou hodně odlišné mapy, jedna velká, druhá, no, zas tolik ne. Jedna celkem otevřená, jedna velmi uzavřená, ale podle mě jsou obě top mapy (vim co sem psal u chrei, mozek nefakčí). Záleží na implementaci, popřípadě i téma mapy.


Jinak nějak obecně k minihrám ~ fall game, 9-square, four corners a takový sračky, jsou na každý mapě - baví to někoho? Ne ... ale nikomu asi nevadí. OC, climb a celkově vše interaktivního zabaví red mnohem víc než afkovat 10 minut.
Dál asi má každá mapa svoje unikáty, které ať si vybere každý sám (mario kart>>>).

Ještě k secretům, každá mapa by jich měla mit k poměru k velikosti hodně. Jedinej secret ktery nesnáším je alktraz putin, člověk co ví co dělá to má do 2 minut a pak je kolo gg no re.


Nevím jestli to je vůbec něco co si měl namysli že mam sem psát, ale hej, psal sem to mezi hodinami na mobilu takže jestli to vypadá dogshit, sorry. xd
Čest, Muffinz *hoj*

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: Průzkum JB#124 Mapy

Příspěvek#4 » 03 říj 2022 20:33

Spoiler:
I přes to, kolik (až nezdravě) mám hodin na JB, pamatovat si jména většiny map není moje silná stránka, ale i tak se pokusim ti něco smysluplného napsat.

Asi jeden faktor je taky, jaký kdo má zkušenosti / vzpomínky, takže budu trošku biased.

ponyjail - největší odpad co tam momentálně je, mapa je rovinná plocha s pár objektama, kde 40% je nevyužitých. Záleží jak je warden kreativní, ale i ta vyprchá do 15 minut.

chreistein remastered (asi) - v hodně částích nejvíc underrated mapa. Většina miniher jsou originálně zpracované. Na druhou stranu je layout v celku basic (čtverec s pluskem), někomu se to může líbit, za mě to moc nefunguje.

wildwest - Nevím jak moc je hraná v dnešní době (když už tam teda někdo hraje), jednou byla, jednou nebyla, ale když sem začínal tak jedna z nejzábavnějších. Minihry, opět hezky zpracované, secrety nejsou extrémní ale taky fajne.


Chreistein a wildwest jsou hodně odlišné mapy, jedna velká, druhá, no, zas tolik ne. Jedna celkem otevřená, jedna velmi uzavřená, ale podle mě jsou obě top mapy (vim co sem psal u chrei, mozek nefakčí). Záleží na implementaci, popřípadě i téma mapy.


Jinak nějak obecně k minihrám ~ fall game, 9-square, four corners a takový sračky, jsou na každý mapě - baví to někoho? Ne ... ale nikomu asi nevadí. OC, climb a celkově vše interaktivního zabaví red mnohem víc než afkovat 10 minut.
Dál asi má každá mapa svoje unikáty, které ať si vybere každý sám (mario kart>>>).

Ještě k secretům, každá mapa by jich měla mit k poměru k velikosti hodně. Jedinej secret ktery nesnáším je alktraz putin, člověk co ví co dělá to má do 2 minut a pak je kolo gg no re.


Nevím jestli to je vůbec něco co si měl namysli že mam sem psát, ale hej, psal sem to mezi hodinami na mobilu takže jestli to vypadá dogshit, sorry. xd
Ano takto jsem to myslel :D Děkuji moc, pomůže mi to. <3
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron