Testovací server - Project Zomboid

Uživatelský avatar
Mr Agony
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 345

Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#1 » 19 úno 2015 14:36

Zde se prosím hlašte všichni, kdo by měli zájem o přístup na náš testovací běh na serveru pro hru project zomboid. Co požadujeme, abychom Vás přidali?

steam ID: (pro přidání do kontaktů)
Nick, pod kterým budete vystupovat na serveru: (pokud sem někdo napíše blábol ve stylu ^4A^3bsolutni_^7buh, může si být jistý, že on testovat nebude. Chceme normální lidi s normálními nicky)
Důvod, proč bychom právě Vás měli zapojit do testování serveru: (zkušenosti se survival, schopnost hrát v týmu, no prostě dle uvážení)

Aktuálně hrající lidé z našeho portálu (já, sW, Infro, Atimaster) budou průběžně hodnotit na základě Vámi dodaných informací, kdo se bude účastnit testovacího provozu.
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

RedRobin
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#2 » 04 čer 2015 13:40

Čau všichni,

Pokud je možnost hrát Project Zomboid aktuální, hlásím se jako možný adept. Hru už hraju nějaký ten pátek a momentální beta build obsahuje spoustu novinek jako třeba možnost postavit vlastní generátor, nové traity pro postavu atd. Jsem zastáncem lehkého RP hraní, popřípadě i hardcorovějšího nastavení. Mám pár přátel, kteří by se eventuálně mohli také připojit.

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#3 » 04 čer 2015 23:15

Ahoj, vydrž na kompetentní osobu, určitš se stebou spojí.

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#4 » 05 čer 2015 01:17

Čau všichni,

Pokud je možnost hrát Project Zomboid aktuální, hlásím se jako možný adept. Hru už hraju nějaký ten pátek a momentální beta build obsahuje spoustu novinek jako třeba možnost postavit vlastní generátor, nové traity pro postavu atd. Jsem zastáncem lehkého RP hraní, popřípadě i hardcorovějšího nastavení. Mám pár přátel, kteří by se eventuálně mohli také připojit.
Zdravím, přidej si mě prosím na steamu: infrocz a nějak se domluvíme :)

Uživatelský avatar
Mr Agony
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 345

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#5 » 05 čer 2015 09:15

Viz naše domluva na steamu. Aktuálně byste byli zapojeni do testovacího chodu serveru. Zkoukli byste to, jakožto lidi, co hráli na publicu a navrhli nastavení. Potom se server otevře pro veřejnost.

Ad naše domluva na steamu - Uděláme z tebe prvního admina pro Project Zomboid. Především z pohledu nastavení toho serveru. Až se server rozhejbe, přibrali by se podle potřeby další lidi :)
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

Simius
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#6 » 11 bře 2016 20:24

Zdravím tady Simius . V survivalu jsem strávil většinu posledních let a zajímalo by mě jestli je váš server stále aktivní či jestli už se jedná o project dead. :)

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#7 » 16 bře 2016 13:33

Zdravíme, dlouhodobě se o server teď nikdo nestará, ale pokud by ybl zájem, tak ho můžeme obnovit :)

Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#8 » 28 čer 2019 14:32

Zdravím,

všimnul jsem si že PZ je posledních pár let takovej.. nom, řekněme že "mrtvý" (pun intended). Zajímalo by mě, jestli by se to dalo znova nějak rozjet? Teď, když jsou ve hře auta a další věci co v roce 2016 nebyly

Díkes
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Zpět na „Project Zomboid - vypnuté“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron