Žádost o Admina pokus.č.4

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Toshio
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 15

Žádost o Admina pokus.č.4

Příspěvek#1 » 17 led 2021 20:08

Nick: Lidl Kung Junior (KamikaZe)
věk:13
Žádám o Admina na Jailbreak server
profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198197044214
steam ID:STEAM_0:0:118389243
hraju už tak 3 a půl roku na jb serveru
info:Pocházím z Vysočiny a všechno dokážu vyřešit s chladnou hlavou no i když někdy to sprosté slovo vypadne.Na tfku mám nahraných skoro 3,5k hodin a 600+ hodin na jailbreaku takže nejsem nějaký začátečník, chci být admin protože hraju na jailbreaku když tam není žádný admin a když tam je admin většinou to je FISI který je afk a už ne tak hodně ale pořád tam je někdo kdo si myslí že tam může nadávat a porušovat pravidla a hlavně většinou nějakou dobu trvá než mi admini odepíšou atd... díky tomu tam bude klid ne jen pro ostatní hráče ale i pro adminy co třeba hrají něco jiného a zrovna nemůžou.
Děkuju předem za (snad dobré) odpovědi
+chci podotknout že teďka jsem nějakou dobu nehrál tfko.

Uživatelský avatar
PawelONYT
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 109

Re: Žádost o Admina pokus.č.4

Příspěvek#2 » 17 led 2021 20:24

Ahoj Kamikaze,
všiml jsem si, že jsi začal více hrát na serveru, do blue chodíš, umíš wardenovat, myslím si že jsem tě neslyšel nadávat, pokud ano tak zanedbatelné slovíčko, ale jinak myslím že jsi vhodný kandidát.
Spoiler:
ANO
S pozdravem PawelON. *hoj*
Obrázek
Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Žádost o Admina pokus.č.4

Příspěvek#3 » 17 led 2021 21:42

Ahoj kamikaze,
pomocná ruka by sa zišla, ale nemyslím si, že by si patril do našej skupiny, pretože čo som ťa videl v blue tak zriedkavo hlavne na mape Volcano a niekdy robíš to, čo by si robiť nemal už 2-krát som ťa upozornil aby si ten bind o mne nepoužíval, ale týmto chcem povedať, že tvoje správanie nie je úplne dobré. Nehovorím, že musíš byť anjelik, ale nikto nie je dokonalý.
Spoiler:
NIE
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina pokus.č.4

Příspěvek#4 » 18 led 2021 03:03

Zdravím, prišlo mi vtipné ako píšeš svoju 4. žiadosť a píšeš, že hraješ na jb tak 3 a pol roka ale za ten čas si sa so svojim správaním nejak neposunul.
Neviem veľa o FISIho afkovaní ale keď som na serveri bol tak bol aktívny a vedel si robiť svoju prácu a každý má právo na pauzu takže ak si odbehne nevidím vtom nič zlé.
Ak niekto robí na serveri bordel rovnako existuje riešenie natoč/odfoť a pošli na fórum alebo adminovi v prípade, že admin nie je online alebo napríklad vyskúšať napísať viac ako 1-2 adminom?(to by si ako žiadateľ o admina mohol vedieť aby si nabudúce neukazoval prstom na iných).
Môj názor je, že v blue ak vieš hrať tak tam zostaň ale na admina by si si prv mal dávať pozor na chat a taktiež na správanie pri adminoch aj bez nich.

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost o Admina pokus.č.4

Příspěvek#5 » 20 led 2021 23:08

Zdravím Kamikaze,
Wardenuješ, jsi aktivní a máš komunikaci s hráčema ale na admina to v tuto chvíli bohužel nevidím.

Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron