DžejlBrejk pravidlo

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

DžejlBrejk pravidlo

Příspěvek#1 » 17 srp 2019 20:39

Ahojte,
Takže v dnešním speciálu JB pravidel máme lahůdku.
Když warden dá příkaz budete v čupu a potom zakáže mluvit do voice chatu, tak hráč v RED nemá šanci na kladení dotazu či zadání !repeat, když předchozí příkaz neslyšel.
Pak si ale můžete říct, že určitě ho nikdo nezabije, když se postaví a napíše dotaz. Bohužel tomu tak většinou není.
Nejčastější případ je, že někde je naštvaný sniper, kterého svrbí prst a jakmile se někdo postaví tak má ihned v hlavě patronu.

Navrhuji aby po příkazu budete v čupu mohl hráč z RED mluvit do voice chatu, v kterém by řekl svůj dotaz či jinou záležitost a neprodleně zase přestal mluvit.

Prosil bych o přidání či upravení pravidla.
-Nez
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
knyy.
Former admin
Former admin
Příspěvky: 69

Re: DžejlBrejk pravidlo

Příspěvek#2 » 18 srp 2019 12:57

Zdravím,
pro tuto situaci by mohl hráč použít jednoduchý bind, příčemž by mohl čupět a psát zároveň, je mi ale jasné, že většina hráčů se o takové věci nezajímá a ani o nich neví.
Zároveň si ale nemyslím, že tohle pravidlo by přineslo jakékoliv zápory ke gameplayi, jsem pro.
Spoiler:
"toggle_duck"
ďakujem dobre

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: DžejlBrejk pravidlo

Příspěvek#3 » 18 srp 2019 13:48

Už sem nad tím jednou uvažoval, ale nějak sem to zapomněl. Proberu se speakerem doplnění/přepsání tohohle pravidla.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
AgreedCort20New
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: DžejlBrejk pravidlo

Příspěvek#4 » 01 zář 2019 07:57

Teraz sa ospravedlnujem, že tu píšem ale miesto toho tematu na pravidlo by stačilo, aby warden povolil napisat "dotaz" alebo "!repeat" keď je prikaz "čupnite si". Ja osobne to robim tak, že ked idu za mňou v čupe alebo maju byť po cele kolo v čupe a klasicke prikazy, že: ,,Nehovorite do voicechatu" alebo ,,nebindujete po cele kolo", tak povolujem im postaviť len keď maju nejaky dotaz alebo "!repeat".( nie som v AT a nemal by som tu čo pisať ale len maly navrh, ako by to malo vyzerať z wardenového pohľadu). Ked nechapete, stačí prist na jb keď som tam a uvidite ako to prebieha :).
Auf Wiedersehen
S pozdravom
Sluha vlasti

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: DžejlBrejk pravidlo

Příspěvek#5 » 01 zář 2019 18:19

Máš pravdu Agreede, bohužel většina Wardenů tohle nedělá, proto jsem napsal žádost o pravidlo. =) Ale na druhou stranu, abych byl upřímný jsem to u tebe také neviděl. Možná jsi teď někdy začal takže ti to neberu.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron