Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mlokys
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 11

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 12 črc 2019 19:58

1) Nick v hre (meno): Mlokys (antiblu)
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: #120 ORANGE X4 RTD
4) URL profil Steamu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198305413538/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:172573905
6) Jak dlho hrajete na našich serverov: 3 měsíce
7) Info. o sebe: Jsem normální hráč škola právě skončila tak že budu mít hodně času adminování teda pokud jim budu . orange hraju nějakou dobu dost mě to tam baví a znám tu pár hráčů jak z Jb tak i z orange . Adminem bych se chtěl stát už z toho důvodu že se mi líbí komunita hráču na orange a abych pomohl ostatním od cheatru a ostatních problémů

Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 13 črc 2019 14:20

Ahoj mlokys,
Aby som pravdupovedal som prekvapený že žiadaš o Admina aj keď si dačo pred 2 dňami na servery, taktiež na servery ta osobné vidím krátko a viem že veľa krát ti ušlo niejaké nepekné slovíčko. Osobne nemám moc s tebou problém ale skôr by som to spravil tak že by si si požiadal znovu o nejakú dobu (1-2 týždne) aby si sa viac zoznámil so serverom a aby som zistil či si naozaj schopný a ako som vravel na servery ta osobne vidím krátko a áno uvedomujem si že ti to príde pravdepodobne absurdné. Ide len o to aby si sa viac ukázal chovaním na servery a môj kolega maty ktorý sem tam je na servery z určitých dôvodov tiež ta nepozná takže ak by mal čas a videl ta na servery tak aby mohol niečo povedať.
Hraj na servery a nesklam

Prajem pekný deň.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 18 črc 2019 21:43

Zdravím,

takže... sice tady kolega Monster říkal, že si máš ještě počkat 1-2 týdny, ale sám jsi mě na serveru žádal, abych sem něco napsal. Můj názor na tebe je (zatím jsem tě viděl málo na serveru, je to taky protže jsem teď z technických důvodů nemohl na PC), že buď jsi potichu a nebo se chováš arogantně (aspoň tak to já vidím).

Za týden tohle editnu a napíšu nové vyjádření. Za mě je to zatím NE. Hraj na serveru a ukaž nám, že se mýlím.

Přeji hezký zbytek dne,
BagrMann
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#4 » 20 črc 2019 10:17

Zdravím,
zapracuj na chování, zkus být trochu více komunikativní. Za nějakou dobu, třeba ty 2 týdny, si můžeš podat žádost znovu.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti

cron