Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
ondrahrajep
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 11 črc 2019 18:14

1. Nick ve hře: Ondra Pařan

2. Věk:12

3. Na jaký server žádáte o práva: Jailbreak #124

4. URL profil na Steamu: https://steamcommunity.com/id/ondrahrajep_/

5. STEAM ID: STEAM_0:1:190521504

6. Jak dlouho hrajete hru na našich serverů: 1 rok (možná i víc).

7.Info o sobě: Ahoj Moje jméno je Ondřej a dostal jsem se do Státního Gymnázia a proto sem dlouho nežádal o Admina a učil jsem se.

8..Chci pomoct Jailbreaku aby byla lepší komunita a Abych mohl chránit hráče před hackery a aby nedělali hráči v blue teamu blbosti a freekilly a baity a tak aby nastal pořádek. Snažím se brát wardena tentokrát abyste viděli jak hraju za Wardena. Většinou jsem aktivní Ráno a Večer. Myslím si že jsem hodně aktivní a že bych tu byl skoro každý den. Zkrátka chci být admin který by nebyl ani přísný ani hodný zkrátka normální a kontrolovat hráče jestli se něco děje atd.

Přeju krásný den. Ondra Pařan :-)

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 11 črc 2019 21:42

No Ondro nebudem si tu na nic hrát. Na serveru tě vydím dost často.
Avšak jsi spíše takový sebestředný. A neumím si představit že by jsi byl Admin.
Abych ti to vysvětlil když jsem byl ne serveru za kámošův steam account. Tak jsi byl na serveru takový zamlklý.
+ Jsi chvilkama porušoval pravidla.
Hele podle mě by to ještě chvíly mohlo počkat, až jse trochu rozmluvíš a začneš vnímat nejen hru.

Za mě je to zatím NE. Zkuz si podat žádots až nabydeš více zkušeností a "rozumu".
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
Harfai
Former admin
Former admin
Příspěvky: 7

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 11 črc 2019 21:56

tk Ondro podle mě vše důležité napsal kolega PancakeFox. Dej tomu třeba 1-3 měsíce a zkus to znova až budeš zralejší pro admina pro zatím za mě to je NE :banned:


-HarfaI

Richy

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#4 » 11 črc 2019 23:14

Musím plne súhlasiť s Pancakeom. Dnes som ťa videl, ako si chcel niekoho zabiť za to, že zničil secret (východ z cely), lenže si nevedel, kto to bol, takže si nikoho nezabil. A keď som sa ťa pýtal, že či to nemôže ničiť, tak si povedal, že tak to je v pravidlách. V pravidlách je spomenutá prístupová cesta do armorky a nie z ciel. Nechcel som ťa nejak trestať, lebo som vedel, že si žiadaš o admina, tak som to napísal sem. Daj tomu viac času, podľa mňa ešte nie si pripravený na admina. Za mňa NIE

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#5 » 13 črc 2019 06:16

Jak to tak vypadá tak soudě podle ostatních adminů nevypadáš jako vhodný kandidát. Vypadá to, že máš problémy s dodržováním pravidel a asi nejsi dost zralý na to být admin.
Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti