Zmeny v pravidlách

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
stvorce
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Zmeny v pravidlách

Příspěvek#1 » 27 črc 2020 09:58

Zdravím AT,
v poslednej dobe na jb bez adminov to celkom vrie, keď hráči používajú "nepísané" pravidlá, keď zabíjajú hráčov. Tak som sa rozhodol ich zopár sem napísať.
1. Prvá/posledná reakcia na toto
S týmto nápadom prišiel známy hráč menom Formula, ktorý si povedal, že idem baitiť hráčov, lebo toto nie je príkaz. Keďže reakcie nie sú vysvetlené, tak red to môže chápať, ako "toto" znamená wardenov skok alebo čup. Boli pri tom aj admini ale nič s tým spraviť nemohli, keďže to nikde nie je vysvetlené.
2. Healovanie rebela
Včera jeden hráč menom Yeetus ma zabil za to, že som healoval rebela, následne neovládal hru a držal melee. Toto, tiež nepísané pravidlo, som po dlhej dobe zažil a nevyskytuje sa v písanej podobe.
3. Prerušenie hovorenia príkazu
Tiež pán Formula ma zabil za to, že povedal "prvá reakcia na, pustil voice, skok". Keďže skok nie je príkaz, lebo je to nová veta, tak som sa s ním začal hádať. Lenže rules nehovoria či príkaz musí byť povedaný v jednej vete. To isté platí aj pre lr, keď sa hráči hádali, keď niekto pustil voice, tak hneď naňho začali kričať, že 2 lr atď. Teraz to už je mierumilovnejšie sa mi zdá.

Tak by som poprosil adminov, aby sa vyjadrili a na schôdzi prediskutovali tieto pravidlá, aby sa prípadne pripísali do pravidiel.

Vďaka za pozornosť.
:vitej:

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Zmeny v pravidlách

Příspěvek#2 » 27 črc 2020 10:18

Děkuji ti za sepsání těchto problémů, probereme s adminy přidání nebo vysvětlení těchto pravidel a zkusíme najít i další "nepsaná" pravidla.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
AgreedCort20New
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmeny v pravidlách

Příspěvek#3 » 27 črc 2020 12:41

perfektný nápad štvorce (chcel som dať tiež návrh rovnakého typu. si mi ušetril čas, danke)
Auf Wiedersehen
S pozdravom
Sluha vlasti

Uživatelský avatar
stvorce
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmeny v pravidlách

Příspěvek#4 » 27 črc 2020 15:02

Ešte ak môžem dodať, tak by sa mohlo definovať začiatok kola, lebo týpek dal v 2. minúte ff v celách a ževraj to už začiatok kola nie je.
:vitej:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Zmeny v pravidlách

Příspěvek#5 » 27 črc 2020 20:50

Začiatok kola netreba definovať. To pravidlo vzniklo lebo blue nevedelo skrotiť red a tak zapínali ff až kým neostal 1-3 ľudia aby im dali reakcie.
Definovať by sa tu nemalo nič warden má robiť svoje povinnosti poriadne. Ak nie je toho schopný v blue ho nie je treba. Slovíčkariť alebo obhajovať sa s 2 minútami je len ukážka ľudí čo dostanú takto ban.

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron