Úprava pravidel Jailbreak #124

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#1 » 14 kvě 2018 15:32

Zdravím,
v plánu je kompletní úprava pravidel pro Jailbreak. Chceme upravit chyby.. různé díry v pravidlech a popřípadě přidat či pravidla odebrat.
Tímto chci vyzvat kohokoliv, pokud máte opravdu připomínku která by mohla být zajímavá tak ať zde napíšete. Můžete diskutovat o čemkoliv. Pokud vám vadí jisté pravidlo, napište. Pokud chcete přidat nové pravidlo, napište. Pokud si myslíte že pravidlo xx je zbytečné nebo jinak tak pište. Je to otevřená diskuze a klidně nám sdělte své názory.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Thaude
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 122

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#2 » 14 kvě 2018 16:52

Chtěl bych přidat pravidlo:zákaz ff v fall game,crush game atd.Mám i duvod a tým je že kdyby v daní hře nikdo zemeřel a musel by dát víc her
JustAkil

Uživatelský avatar
Made in China
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#3 » 14 kvě 2018 18:09

já bych ostranil pravidlo FF v celách na začátku kola
Důvod:pokud warden chce udělat rychlé kolo a přitom potřebuje málo času(a je poměr),tak stačí ff v celách a přitom ztratí málo času

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#4 » 14 kvě 2018 20:53

Já bych přidal zákaz blue teamu kazit práci wardena.
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#5 » 14 kvě 2018 21:16

Určitě bych přidal aby modrý team nebejtil fd a bránil mu se pohybovat.
Důvod: Za poslední dobu, co jsem se všímal, že se stává, že někteří hráči blue začnou bejtit fd a že freeday nemá právo si ho nějak užít, když ho celou dobu bejtí.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#6 » 15 kvě 2018 14:22

Same, ale ve chvíli kdy to blu dělá, tak porušuje pravidlo, že musí hlídat red team a že má hlídat wardena. Za to má mít automaticky trest.
Naopak bych přidal, aby FD respektovali/dodržovali osobní prostor wardena. Včera se mi stalo, že mě 2 FD spyové pronásledovali a nerušili mou práci jakožto wardena, ale prostě chodili mi do zad, točili se kolem mě a čekali na vhodou příležitost.
Naposledy upravil(a) Mr.Gentleman dne 15 kvě 2018 14:28, celkem upraveno 1 x.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#7 » 15 kvě 2018 14:26

Aha ok dík Gentle
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#8 » 15 kvě 2018 15:33

Děkuji všem kteří se zapojují do diskuze a posílají své názory.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Ondřej Komeda
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#9 » 15 kvě 2018 16:45

Ahoj, vzhledem k tomu, že se často hádám s lidmi o pravidlech tak jsem rád, že to konečně někdo řeší... navrhl jsem pár změn pravidel a ještě se pokusím, ale víc skulinek je spíše v příkazech wardena než v pravidlech, takže je to většinou na jedinci. To co sem napíšu bude jenom to co jsem stihl za 20 minut, takže zbytek budu přidávat sem : https://docs.google.com/document/d/1spG ... ajqbg/edit
Máte tam možnost navrhovat tak tam prosím nespamujte blbosti... a ještě bych prosil nedělejte ze mě potom debila kvůli chybám v pravidlech... snažím se akorát pomoct a věnuji tomu svůj čas. Když u čísla není text tak to znamená, že to pravidlo má "zmizet" pokud je neočíslované tak to znamená, že je "nové", verze co jsem stihl za 20 minut :

124 Jailbreak server: Czech and Slovak ONLY
. Pokud vyprší čas kola a všichni se promění na HHH, tak se ruší wardenování a vše a úkol je, aby se všichni začali navzájem zabíjet dokud nezbude poslední.
. Poměr blue a red bude 1:2. Warden bude posílat určité vybrané strážce do red kdykoliv bude poměr větší jak 1:2 dokud nebude poměr 1:2 nebo menší. (první člen poměru je blue a druhý člen poměru je red)
. Kolo začíná po 10-ti sekundové pauze nic nedělání.
20. Mrtví hráči a hráči ve spectator módu nesmí radit.
21.
22. Nebýt ve zbrojce a v medicovi po delší dobu jak 20 sekund a po odchodu se hned nesmí bez důvodu vrátit.
23. FD je pouze ten, komu byl dán pomocí /givelr - FD pro sebe, FD pro ostatní, FD pro všechny, (ani jeho obdoby - nesmrtelnost, polo-FD, atd.) přes custom LR není FD platné.
24. Příkaz ruší zákaz.
25. FD pro všechny může být po 5 minutách ukončen, pokud tak warden řekne a dále se hraje normální kolo. Red má na konci kola nárok na poslední přání i na givelr.
26. Příkaz "neovládáte hru" znamená, že jakkoliv neovládáte hru na okolí a jediné, co můžete, je psát do chatu. Pokud si někdo dal na něco command do konzole před příkazem "neovládáte hru" tak si to nemusí odbindovat, ale může a automaticky chodící taunty taky nevadí pokud si je dáte před příkazem.
27. Zákaz friendly fire v celách a v minihrách. Smí se v minihrách pouze pokud jsou to minihry jako arena, pokémoni + pokud mají red stejné klásy nebo pokud všichni v red souhlasí.
28. Zákaz boje o freeday, givelr, poslední přání atd. po celé kolo. Smí se pouze pokud všichni žijící v red mají stejnou klásu, všichni žijící v red souhlasí a nebo pokud je free day pro všechny.

Blue
. Blue nesmí lést do miniher určené pro red team. Jinak red mají právo ho zabít.
. Blue si nesmí dát slay pokud nedal freekill, není to poslední přání a nebo custom lr.
. Warden jakkoliv nesmí spammovat a využívat blocky aby měl výhodu nad red teamem. (stavění blocků do cest aby nemohly projít, zablokovat pohyb) Blocky jsou převážně určené na minihry.
. Nesmí zdržovat hru po celé kolo.
. Warden nesmí vypnout medica, když je boj o free day.
29. Strážci musí poslouchat wardena.
30. Warden nesmí rozkazovat FD.
31. Mít funkční mikrofon. Warden je povinen kontrolovat mikrofony.
32. Zákaz free killování a free hittování.
33. Aby jste byl warden, musíte napsat /w, jinak vás červený team poslouchat nemusí.
34. Nekempit v oblastech nepřístupné pro red team.
35. Zákaz baitění (nebezpečné přiblížení (přiblížení na dosah hittu s melee zbraní se zbraní, která může ubírat životy) bez toho, aniž by se červený pohnul, házení Madmilk, Jarate, nebezpečné přiblížení s aktivním Bonk! Atomic Punch, airblast, házení sticky bomb do nebezpečné blízkosti a blokování pohybu v jakémkoliv způsobu) red teamu i když je red free day a pokud v blue někdo baití tak red hráč má právo za ním dojít a jednou ho bouchnout.
36. Nesmí vězňům dávat zbraně.
37. Pokud někdo dá free kill tak se hned zabije.
38. Jakmile má červený ammo, zbraň, je ve zbrojce (včetně přístupových cest do zbrojky) nebo je v blue zóně (spawn,armory) musí být okamžitě zabit.
39. Pokud warden umře, jeho příkazy platí 10 sekund po jeho smrti.
40. Neustále musí být warden a pokud nechcete být warden, nemáte v blue co dělat.
41. Nesmí dávat úkoly, při kterých červený 100% zemře.
42. Červený nemůže dostat kill za něco, co udělal v minulém kole.
43. Nelze udělat hon na hráče.
44. Zákaz team killování bez povolení wardena.
45. Warden nesmí dát příkaz k napsání určitého příkazu (rtv, atd.).
46. Warden nesmí zakázat psaní do chatu. A zakázat mluvení do chatu pokud je to důležité.
47. Nejvyšší možný počet reakcí za jedno kolo je 2.
48. Musí chránit wardena a hlídat červený team.
. Pokud je free day for all a red hřáci vyprší rebel tak blue nemá právo zabít jedince. V normálním kole přežije jen pokud stihne přežít do konce rebela a plnil vše co warden řekl.

Red
. Red má právo na zrušení free daye hittnutím modrého hráče, ale musí to oznámit blue teamu před tím, než někoho hittne.
. Pokud je warday, hide and seek a nebo jakákoliv minihra na celé kolo tak se red hráč nemusí zúčastnit, ale pokud se nezúčastní tak nesmí vyjít z cely a musí počkat až skončí minihra. Pokud se červený rozhodne nezúčastnit a vyjde z cely je to porušení pravidel a nepočítá se to jako rebelování ani neposlouchání wardena.
. Nesmí zdržovat kolo pokud má někdo dostat /givelr a nebo pokud je poslední a je to rebel nebo pokud neposlouchal příkazy wardena.
. Zákaz team killování bez povolení wardena.
49. Červení mohou rebelovat.
50. Musí poslouchat wardena, jinak jsou zabiti.
51. /givelr a poslední přání dostane poslední červený v teamu na konci kola pokud nebude rebel,free day (může dostat pokud byl free day pro všechny), neměl minulé kolo poslední přání a nebo jinak neporušoval příkazy wardena.
52. Červení nemají právo na heal, pokud jim to warden neřekne.
. Pokud červený dostane free hit tak warden minimálně do minuty musí povolit jedinci jít do medica, nechat se vyhealovat od medica nebo jakkoliv získat životy zpět.
53. Červení nesmí jako poslední přání nebo jako custom lr chtít další přání nebo /givelr.
54.
55. FD nesmí baitit BLU team a nesmí BLU teamu znemožňovat práci.
56. Nesmí oblbovat blue team.
57. Zákaz Cusom LR, která jsou nesplnitelná, nedohratelná a nutí hráče porušovat pravidla (zpívání, mluvení anglicky, neovládají hru, atd.).
Naposledy upravil(a) Ondřej Komeda dne 17 kvě 2018 19:29, celkem upraveno 1 x.
Ten koho zajímají příkazy jak jsou řečeny a né tak jak jsou myšleny... :ha3x:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#10 » 17 kvě 2018 11:17

Chtěl bych přidat pravidlo:zákaz ff v fall game,crush game atd.Mám i duvod a tým je že kdyby v daní hře nikdo zemeřel a musel by dát víc her
- Myslím si že by to nebylo úplně od věci. Do návrhu bych dal zákaz friendly fire, ne v uzavřených minihrách ale ve spuštěných minihrách.. protože někdy ten malý prostor prostě využiješ na bitky a podobně.. takovým pravidlem by to skončilo. Jako když dáš event že hodíš crush game a dva týmy budou na okrajích minihry a spustíš friendly fire spolu s minihrou tak jo, ale musí to být event.. dopředu o tom musí vědět, určitě ne že to random zapneš a všichni se pozabíjejí.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron