Úprava pravidel Jailbreak #124

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#21 » 26 pro 2018 19:35

Cowyasi vysvetli nám všetkým načo by to bolo tak dobré. Terajšie freedaye pre všetkých mi nerobia a ani v nich nevidím problémi. Čo by sa stalo ak by sa to vrátilo nazad ? No zase by sa nám narojili 3 teamy medicov healujucich sa proti sebe a začali by ničiť FD ostatným hráčom.
Tak si predstav, že sa pripojíš na server pri fd pre všetkých a zabijú ťa na začiatku kola a ty budeš čakať 20 min kým sa dozabíjajú fakt blbý nápad a neviem čo ti dalo takú myšlienku na zmenu keď si nás výrazne informoval, že sa o náš server nezaujímaš. Určite som proti.

Uživatelský avatar
cowyas
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 25

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#22 » 26 pro 2018 19:55

Ahoj HiriFoxi, chápu Tvou myšlenku. Hned k té Tvé první otázce k čemu by to bylo dobré? No, většinou Red Team když je FD pro všechny nemají co dělat a je většinou nuda.. Proto pokud chtějí tak se zapne FF ať se můžou "pobavit". A pak k tomu problému co ve FF pořád byl, mohlo by to být tak že než Warden zapne FF tak se zeptá Red Teamu jestli ho chtějí, pokud všichni z Red Teamu budou souhlasit tak ho Warden zapne. Ale bylo by zakázané teamování a tak jak si zmiňoval zdržování kola. Navíc pochybuji o tom že by klasický Warden po 5 minutách neukončil FD pro všechny. A ano, výrazně jsem Vás informoval o tom že mě Vaše servery již nezajímají a nechci se na ně znovu připojovat ale mám pocit že něco uvnitř mě se změnilo a přinutilo k tomu že Vaše servery neopustím. Děkuji za Váš čas.

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#23 » 27 pro 2018 15:02

V září jsme se všichni shodli, že ff o fd for all bude vypnutý, protože nikoho nebaví utíkat před bandou mediků. +ff di freedaye pro všechny prostě nesedí, má to být freeday, ne boj o přežití mediků.

Přeji příjemný zbytek dne,
Leo.
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron