Úprava pravidel Jailbreak #124

Pravidla herního portálu pro servery a fórum.
Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#11 » 17 kvě 2018 14:55

já bych ostranil pravidlo FF v celách na začátku kola
Důvod:pokud warden chce udělat rychlé kolo a přitom potřebuje málo času(a je poměr),tak stačí ff v celách a přitom ztratí málo času
- Nemyslím si že je tohle zrovna dobrý nápad. Pokud warden chce rychlé kolo ff může udělat, ale nemůže ho udělat v celách. Nechá je aby šli na hlavní jb lajnu a tam hodí třeba pár reakcí a pak jim zapne ff. Ale určitě bych toto pravidlo nerušil. Jde vymyslet i rychlá kola, pokud je warden opravdu chce. Je to silně nefér vůči ostatním hráčům, když se zapíná ff na začátku kola v celách.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#12 » 18 kvě 2018 09:01

Já bych přidal zákaz blue teamu kazit práci wardena.
- Tak samozřejmě by to mělo být automaticky ale někteří dozorci to stále nechápou takže to zní fajn.

Určitě bych přidal aby modrý team nebejtil fd a bránil mu se pohybovat.
Důvod: Za poslední dobu, co jsem se všímal, že se stává, že někteří hráči blue začnou bejtit fd a že freeday nemá právo si ho nějak užít, když ho celou dobu bejtí.
- Modrý tým celkově nemá baitit red tým, do kterého spadá i FD. Určitě by se nemělo stát že bude docházet k baitění. Pokud dochází k baitění měl by to vyřešit dosavadní warden. A navíc dozorci mají a musí chránit wardena.. jak je možné že u FD je dozorce? To by mu to musel nejdřív warden aspoň říct.. běž hlídat tam toho.. běž tam zabít rebela a podobně, nemůžou si zas tak dělat co se zamane.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#13 » 18 kvě 2018 12:37

Same, ale ve chvíli kdy to blu dělá, tak porušuje pravidlo, že musí hlídat red team a že má hlídat wardena. Za to má mít automaticky trest.
Naopak bych přidal, aby FD respektovali/dodržovali osobní prostor wardena. Včera se mi stalo, že mě 2 FD spyové pronásledovali a nerušili mou práci jakožto wardena, ale prostě chodili mi do zad, točili se kolem mě a čekali na vhodou příležitost.
- FD hráči nemůžou kazit práci wardenovi, dá se to brat v tomto smyslu jak je to tam napsáno v pravidlech což se dá přepsat na něco konkrétnější jako je že jak říkáš, nesmí kazit práci wardena a musí poslechnout wardena pokud jsou v oblasti kde warden hraje event nebo minihry (např. příkaz aby odešli z toho areálu, musí ho poslechnout)
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
LegendaF0ster
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 85

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#14 » 23 čer 2018 09:40

Byl bych rád kdyby jsem přidali nové pravidlo aby se nezapínal friendly fire v některých minihrách (jako crush game, fall game atd.)
Obrázek
Senior Admin #124

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#15 » 23 čer 2018 09:44

Toto pravidlo je již přidáné
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Thaude
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 122

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#16 » 24 čer 2018 12:46

Možná bych přidal pravidlo
kdyby hráč z červeného týmu dostal Fh tak má pravo promluvit


Mar0š
:withstupid:


DěKuJi Za PoZoRnOsT



NejlepšíČlověkVeVesmíru=Thaude :devil1:
JustAkil

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#17 » 25 čer 2018 08:27

Možná bych přidal pravidlo
kdyby hráč z červeného týmu dostal Fh tak má pravo promluvit
- Nad tímto jsem uvažoval když se hromadně opravovali pravidla. Místo toho se však objevilo pravidlo, že warden musí řešit FH/FK, pokud tak nečiní, čistě teoreticky promluvit můžeš, protože upozorňuješ wardena na to, že neplní své povinnosti a nedodržuje to co má. Ale musíš říkat pouze věci co se týkají chyby wardena.. jestli začneš mluvit o tom jak se dělají palačinky, tak se nediv že tě zabije. :)

Byl bych rád kdyby jsem přidali nové pravidlo aby se nezapínal friendly fire v některých minihrách (jako crush game, fall game atd.)
- Jak řekl Sam, toto pravidlo už bylo zavedené a platí.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#18 » 30 črc 2018 14:45

Ja osobne by som pridal pravidlo neobchádzať priamo daný zákaz
Napriklad Pan Bax čus to rád robí keď je v blu.
Poviem mu aby ma nerušil pri wardenovaní. Tak prestane rozprávať.
Vybere panvicu a začne udierať do mňa , poviem mu nech prestane.
Prestane a začne spamovať MEDIC a také veci.
Poviem mu nech prestane tak začne strielať randomne.
Proste ma to sere. Hladanie loopholov by malo byť zakázané a taktiež by som rád pridal pravidlo že red nemôže klamať o mikrofone.
Viem že je to brane ako oblbovanie.
Ale veci typu. Teraz som si ho odpojil ma serú.
Usmievajte sa! :ctu:

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#19 » 30 črc 2018 18:17

Pokud tě štve, tak mu zakaž určité věci a vyjmenuj je. Teď k těm mikrofonům. Pokud hraju v red a nechci používat mikrofon, tak mi hrajou v prospěch všechny pravidla. Red není povino prokazovat, či nelhat o mikrofonu. V blu je mikrofon podstatný, v red nemusí být. Dále, jestli ti budu lhát o mikrofoně, tak to oblbování není. Představ si, že hraješ v red a já v blu a začnu se ptát na tvé reálné jméno, ty ovšem řekneš buď nějaké random jméno nebo vůbec žádné. V tomto případě bych na tebe mohl začít házet argument typu: Neoblbuj blu team. Takže tak..
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Uživatelský avatar
cowyas
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 25

Re: Úprava pravidel Jailbreak #124

Příspěvek#20 » 26 pro 2018 19:01

Dobrý den, mám návrch aby se zase zpřístupnilo FF během FD pro všechny.

Zpět na „Pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron