Přihláška zm**

Všechny vás srdečně zveme do této ligy! Jako pořadatelé, chceme v Battlefield 4 dokázat něco většího pro vás, pro Československou Battlefield 4 komunitu.

Moderátor: PetriS

Svatovci_CZ
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Přihláška zm**

Příspěvek#1 » 17 led 2015 09:40

Ahoj
rádi bychom se zúčastnili BF4 Tauri League 2015

Název Týmu/Čety -zm**
Váš CLAN TAG pro Ligu -zm**

Hráč 1 (Kapitán)DMCZE
Hráč 2 – alienGTcz
Hráč 3 –Svatovci_CZ
Hráč 4 –NumerobisekCZE
Hráč 5 – pikador_cze
Náhradník 1 –RadikalnyCZ
Náhradník 2 – Kacza23_CZ
Náhradník 3 – Vlach_CZ
Náhradník 4 –Oldmancz
Náhradník5 - Bounty
náhradník 5 - Gerby_CZ

Prohlašuji, že jsem si přečetl a seznámil můj tým s pravidly a podmínkami ligy a při jakémkoliv porušení pravidel můžeme být vyloučeni z ligy či určitého zápasu

Něco málo o nás: Zaměřujeme se na boj na krátkou vzdálenost a na conquest s bojovou techniko. S žádnou ligou zatím zkušenosti nemáme.

Omlouvám se za tak pozdní přihlášení a pochopíme když se na nás tak narychlo vyse..... :salut: Doufám že bude problém stím že máme stejný název, ale myslím že by jsme po nich mohly obsadit volné místo. Aspon by nemusel vždy jeden klan čekat.

Uživatelský avatar
Iko_cz
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 871

Re: Přihláška zm**

Příspěvek#2 » 17 led 2015 09:57

vážně je mi to líto ale dneska TGL startuje a předělávat kalendář atd...už se nám vážně nechce..týmy se už domluvili na dnešní a zítřejsí zápasy ;)

PS:vědět že ten tým co se přihlásil pod váším Nickem není to co má bejt tak ho bloknu.chybama se člověk učí,příští turnaj/Ligu se vám ozvem :)
Obrázek
Headmaster BF4

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška zm**

Příspěvek#3 » 17 led 2015 23:42

Reklama na ligu byla měsíce... tak snad v další, ale může se udělat kalendář na další ligu a tam se už můžou přihlašovat další týmy...

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška zm**

Příspěvek#4 » 24 led 2015 21:16

Schváleno.
Obrázek

Zpět na „Přihláška Týmu/Team Registration“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti