Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Vše co nevíš, ptej se.
Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#1 » 14 črc 2015 10:47

Zdravím lidičky. Předpokládám, že se tady najde nějakej machr přes PC :D
Poslední měsíc se mi stává, že se mi sekne noťas a po chvíli se restartuje a vyhodí mí modrou obrazovku s chybou DPC_WATCHDOG_VIOLATION. Okay, říkala jsem si mrknu na net, tam jsem se dočetla že by měl pomoct reinstal ntb. Tak jsem ho reinstalovala, ale chyba přetrvává. Neví někdo co s tím? :/

Lenovo G710
Windows 8.1 x64
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
Luwi2003
Former admin
Former admin
Příspěvky: 28

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#2 » 14 črc 2015 10:55

Zdravím lidičky. Předpokládám, že se tady najde nějakej machr přes PC :D
Poslední měsíc se mi stává, že se mi sekne noťas a po chvíli se restartuje a vyhodí mí modrou obrazovku s chybou DPC_WATCHDOG_VIOLATION. Okay, říkala jsem si mrknu na net, tam jsem se dočetla že by měl pomoct reinstal ntb. Tak jsem ho reinstalovala, ale chyba přetrvává. Neví někdo co s tím? :/

Lenovo G710
Windows 8.1 x64
Co takhle odinstalovat WatchDogs ? Viz. dpc_WATCHDOG_violation
Ale pokud jsi ho reinstalovala, bude to chyba HW a pokud jo, asi ti nezbyva nez to odvest do opravny :idk:
Mozna to zkus jeste jednou, ale neinstaluj programy atd.... A vyzkousej treba jen net a MC, potom zacni postupne doinstalovavat a pokud se to ukaze potom, co treba nainstalujes ,,neco´´ jsi doma
Naposledy upravil(a) Luwi2003 dne 14 črc 2015 11:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
WaterLemon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 24

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#3 » 14 črc 2015 11:00

Skús updatovať driver. Viz https://www.youtube.com/watch?v=5vvvaWbMgkI
http://pc.net/helpcenter/answers/window ... _violation
Z vlastnej skúsenosti odporúčam, že ak sa ti vyskytne nejaký problém, reinstall PC/ntb prichádza až ako posledná možnosť. Vždy sa nájde nejaké riešenie :) Povedz potom ako to dopadlo
Obrázek
Admin #73

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#4 » 14 črc 2015 12:14

S Driverem určitě problém není, ten je aktuální.
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#5 » 14 črc 2015 12:18

Luwi2003
Po reinstalu jsem nainstalovala pouze google, skype a steam. To mi neříkej... To bych ten noťas nemohla používat vůbec :D Teda nemyslím si, že by mi to dělal nějaký program.
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
Gusko
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 281

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#6 » 14 črc 2015 12:36

Mozna to nebude tim ale jelikoz tenhle err. muze nastat i v pripade ze se nekterej kus HW nechova spravne (tedy system dojde k zaveru ze dela blbiny a ohrozuje PC), skusil bych nejstarsi problem vsech NTB a to je teplota...
Pokud to dela po nejake dobe a nepomohl ani reinstal, muze to klidne bejt prave problem s chlazenim.
Skus ho zapnout a nic nedelat zda mu to bude trvat dele nez se tipne... pripadne muzes skusit sahat zespodu zda se nekde neohriva vyrazne vic nez jinde.
Taky, pokud mas neco ve vetracich cestach, je mozne ze ventilator bezi naplno ale vzduch se nekam nedostane nebo dokonce muze bejt zadelanej samotnej ventilator. Skus sahnout po par minutach chodu tam kde to ma foukat zda fouka a jak horkej vzduch...

Pokud fungoval normalne, nepomohl reinstal a neprehriva se, pohledej od nej blocek...
Obrázek
Headmaster
Survival & sandbox games
gusko@taurigaming.cz

Uživatelský avatar
Ferfexus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 78

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#7 » 14 črc 2015 13:01

Mám pod ním chladící podložku a kleknul mi několikrát i po restartu těsně. Zrovna včera ráno mi kleknul při zapinání. Prostě se začal načítat, sekl se a vyhodil mi error. Já mám spíše ten nepříjemný dojem, aby těch příčin nebylo více.
Obrázek
Senior adminka #80

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#8 » 14 črc 2015 13:04

Tato chyba je zriedkava a stava sa hlavne vo Win 8 a 8.1 . Ja by som skusil zohnať iny Windows napr. 7
Stava sa to hlavne ked niektore subory nedavaju zmysel a potrebuju aktualizovat (windows).

Mal som niečo podobne ale napokon som zistil že to bol iba windows a chybne subory.

Luwi2003: Watchdog neje hra !

PS: Tiež to môže byť chyba ramek ale to je už posledne čo je najhoršie
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
McMart
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 22

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#9 » 15 črc 2015 13:42

Jelikož se restartuje a hází bluescreen, tak je pravděpodobný, že to je základní deskou. Stávalo se mi to jak u noťasu tak i u mobilu (u mobilu nehazelo překvapivě bluescreen :D ) a u obou se ukázalo, že je špatná základní deska.
Obrázek

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrá smrt? Chyba DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Příspěvek#10 » 16 črc 2015 00:01

Ano , nebo grafika, ta to taky dělá, ale setkal jsem se i u ramky že házela bluescreen. Zkus vyměnit ramku, nebo jestli tam máš dvě, tak jednu oddělej a pak druhou, pak se může řešit dál. Je potřeba začít tím dostupným a nejjednodušším.

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron