Pracovný NB

Vše co nevíš, ptej se.
Uživatelský avatar
C0LDPA1N
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Pracovný NB

Příspěvek#1 » 01 črc 2015 09:33

Ahojte

Hladám slušný NB na čiste pracovný účely za rozumnú cenu. Našiel som toto http://www.nay.sk/lenovo-ideapad-g50-80 ... 80e501v8ck a zdá sa mi to celkom fajn. Čo poviete ? V NAY a.s toho nieje vela na výber, takže z obmedzených možností mi toto prišlo ako najlepšia voľba ale rád si nechám poradiť.

Dikes

:)

Uživatelský avatar
C0LDPA1N
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Pracovný NB

Příspěvek#2 » 01 črc 2015 09:34

BTW nevšímajte si fotky produktu... Lenovo NB a fotka ASUS :dash: :D

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracovný NB

Příspěvek#3 » 01 črc 2015 16:09

S Lenovem jsem spokojený, nepoužívám nic jiného a to jsem měl těch notebooků, nakonec jsem zakotvil u této značky, i když komponenty jsou stejné, ale mají vcelku solidní plasty a nesere se tak jako jiná značka (panty, klávesy, atd.)

Na práci a internet nepotřebuješ herní grafiku, takže verzi G vyřaď a cena půjde dolů.

Uživatelský avatar
C0LDPA1N
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Pracovný NB

Příspěvek#4 » 01 črc 2015 19:17

Nenašiel som nič lepšie na nay.sk ( keďže som zamestnanec NAY a.s tak tu mám solídne zlavy, preto vyberám len z tadeto ) a tu nemám na výber medzi variantami tohto notebooku s rôznymi grafikami, takže zostanem asi pri tomto NB ... :) Pomer ceny a výkonu mi príde celkom fajn, takže asi pristúpim ku finálnej fáze a to kúpe :D Každopádne ďakujem za názor Atimaster :goodjob:

Uživatelský avatar
Makredion
Former admin
Former admin
Příspěvky: 118

Re: Pracovný NB

Příspěvek#5 » 01 črc 2015 22:10

Ahoj Colde, :) také ti rád řeknu svůj názor :)

Já bych to hodnotil takto : má to skvělý INTELigentní procesor, kapacitu disku, vzhled :D a i slušné ramky. Grafickou kartu nemohu příliš posoudit protože ji neznám a používám spíše nVidii. Akorát já nejsem zrovna fanda Windows 8, ale na klasickou nenáročnou práci to stačí, ale na hry rozhodně sedmičky, to máš propříště :D :goodjob: ale to je věc názoru. Jen nevím proč vybíráš zde, já bych vybíral spíš na Alze. :chill:
Ale celkově bych to hodnotil pozitivně a za tu cenu můžu určitě DOPORUČIT :gamer: :stydlive: :gj:

S pozdravem Jr.admin Makredion *hoj*

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracovný NB

Příspěvek#6 » 02 črc 2015 00:08

Makredione promiň, ale opět musím reagovat. Vzhled opravdu nehraje roli...

A za další, víš proč třeba nenakupuje v Alze?
Tady je odpověď -
Nenašiel som nič lepšie na nay.sk ( keďže som zamestnanec NAY a.s tak tu mám solídne zlavy, preto vyberám len z tadeto )

Uživatelský avatar
C0LDPA1N
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Pracovný NB

Příspěvek#7 » 02 črc 2015 08:33

Makredion aj tebe ďakujem za názor ... A Atimaster tebe zase za to že si odpovedal za mňa :gj:

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron