Airflow ve skřini

Vše co nevíš, ptej se.
Uživatelský avatar
jiri1297
Former admin
Former admin
Příspěvky: 384
Kontaktovat uživatele:

Airflow ve skřini

Příspěvek#1 » 11 dub 2015 16:40

Potřebuju s radou jestli vede airflow ve skříni dobře či ne, popřípadně nějaké vylepšení (jiná bedna se zamítá)

CPU: AMD 9590 (220W TDP)
GPU: MSI 960 GTX 2GD5T OC (120W TDP)
Zdroj: 750W Evga
Chlazení CPU seidon 120V

Zatím jsou dva větráky 120 vpředu (tlačí do skříně), radiátor je umístěn vedle desky s ventilátorem a tahá ven, zdroj bude nahoře a taky tahá ven. Na bočnici v úrovni CPU 80 větrák tlačí do vnitř, na úrovni grafiky 120 větrák tahá ven. Větráky na grafice by měli tahat vzduch ze spoda a tlači na grafiku (pokud jsem to našel na webu špatně prosím o opravu). Pro zamezení nasávání teplého vzduchu do radiátoru bude na GPU plexi. Viz foto.

http://imgur.com/Q6DRwa1
Obrázek

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Airflow ve skřini

Příspěvek#2 » 12 dub 2015 01:33

Myslím si, že ty boční větráky ti tam naopak ten airflow rozm*daj. ideálně by si měl mít airflow ze předu nasávání a vzadu výfuk. S plexi se setkávám poprvé, ale dává to docela smysl, rozděluješ studený vzduchu mezi dvě oblasti bedny.ale chtělo by to mít i dva větráky na odsávání zezadu. Tolik můj názor :)

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: Airflow ve skřini

Příspěvek#3 » 12 dub 2015 09:39

Navrhuje ti 2 veci ktore nespraviš.

- Kupiť novu bednu na Airflow lebo na toto je dosť blba
- Alebo zde obrázok :D
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
jiri1297
Former admin
Former admin
Příspěvky: 384
Kontaktovat uživatele:

Re: Airflow ve skřini

Příspěvek#4 » 12 dub 2015 13:33

První zásadní chyba je že jsem myslel že grafika hazí teplý vzduch do skříně, ale on by měl s ní procházet a vycházet vzadu. Větráky v bočnici mi už odrazuje více lidí, takže na to něco bude :D, dva větráky vzadu nevím jak mám udělat, jeden je na radiátoru, a další místo tam není, jedině jestli si myslel i zdroj. A to plexi jen mě tak napadlo, jako dobrá zábrana :) (vyzkouším potom s ním i bez něj)
Obrázek

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Airflow ve skřini

Příspěvek#5 » 13 dub 2015 12:22

Když máš takové komponenty, tak máš na to hodně špatnou case, v první také výměn bednu, pak půjde vše.

Zpět na „PC poradna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron