Battlefield 3. Žádost

Žádosti o vstup do čety herního portálu Tauri Gaming
OlyMpuSxP
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#1 » 20 led 2015 15:41

Zdravím komunitu a členy tohoto portálu. Dovolte abych se představil, jmenuji se René, je mi 18 let (brzo 19). Battlfield hrám kolem těch 6 let, dřív jsem hrával pravidelně tzv. Old School Battlefield 2, Battlefield 2 Special Forces, tam jsem měl nahráno kolem 2 000 hodin, z toho ve vrtulníku kolem 1 500 hodin. Jsem mladý, rozumný mladík který nepotřebuje vyvolávat konflikty, problémy samozřejmě řeším s chladnou hlavou, zatím ještě studuji, poslední rok studia. Ovládám bezchybně Česky a Slovenský jazyk (jsem ze Slovenska, žiji a studuji na Slovensku, Český jazyk jsem se učil sám, popři psaní s lidmi z Česka). Dále umím taky mluvit na úrovni Anglicky, Rusky, dalo by se říct že rozumím téměř všemu (trošku mám problémy v ruštině, Anglicky rozumím vše). Přešel bych k těm bodům. :-)

0. Čekal jsem takovouhle otázku :-D ... Přispívat na servery by nebyl problém jelikož chodím na výpomoc otcovi do firmy.
1. Předem se omlouvám za ten nick, je trošku složitější ale s odstupem času se na to dá zvyknout. RenkOsKiLerkOzSK.
2. Jak jsem už psal, je mi 18.
3. O serveru a četě jsem se dozvěděl náhodně, když jsem hledal server na kterým by jsem si mohl zahrát.
4. Chtěl bych se seznámit s novou partou s kterými by jsem si čas od času mohl něco zahrát, mám rád spoznávaní nových věci stejně jak nových lidi.
5. Premium ani DLC bohužel nemám, umím hrát i bez Premium učtu a DLC ke štěstí nepotřebuji. (Kdyby byl problém není problém dokoupit).
6. Téměř veškeré info jsem napsal nahoře, rodinné věci doufám vědět nepotřebujete. (Pokud vadí tenhle bod tak žádost přepíšu).
7. Když chtějí kamarádi hrát nemám problém s nimi jít na TeamSpeak, já sám o sobě si myslím že se se mnou dá kecat, kamarádi s kterými hraji Battlefield se mnou nemají žádný problém ani si nikdy nestěžuji na moje chování. Budete se moc přesvědčit i vy v případě že by jsem dostal šanci. ;-) :-)
8. Jsem pouze Ace Pilot v skupině Ace Pilots s clan-tagem [ACES] (omlouvám se za reklamu).. Nevlastníme žádný server, je to jen a pouze pro zábavu, bezpředmětné, je to jen vizuální pro hráče kteří hraji na serverech kde chodíme hrát my (Ace pilots) hráči na serverech kde hrajeme my mají před námi určitý respekt. Už název možná něco naznačuje.. :-) Jsem pilot vrtulníku, stíhačky na profesionální úrovni (občas ESL liga), byl jsem na mnoha soutěžích který jsem i vyhrál, taky jsem lítal za jeden nejmenovaný Team, bohužel se po čase kvůli neaktivním členům rozpadl, nemohli jsme prostě bez těchhle lidí hrát dál.
9. Vše jsem přečtl, tudiž jsem byl ponaučen.

Clan-Tag který jsem uvedl mohu kdykoliv odstranit, s tím by nebyl absolutně vůbec žádný problém. Taky bych poukázal na můj účet, sleduji fórum už dlouho ale zatím jsem neměl důvod se vyjadřovat takže jsem jen sledoval co se děje a věci podobný. Předem Díky za vyřízení mojí žádosti a určitě se těším na další vzájemnou spolupráci která doufám nastane.

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#2 » 20 led 2015 16:23

Zdar, ozvu se ti do toho vlákna cca ještě za hodinu, hlídej si to! :)
Obrázek

OlyMpuSxP
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

Re: Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#3 » 20 led 2015 16:25

Sleduji pečlivě.. :)

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#4 » 20 led 2015 17:12

Připoj se na TS, pokud možno opravdu co nejdříve, mám toho hodně :)

ts.taurigaming.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#5 » 24 led 2015 08:04

Bump
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 3. Žádost

Příspěvek#6 » 24 led 2015 17:13

Vyřešeno, přijat. Vše ok.
Obrázek

Zpět na „Žádost o vstup do čety pro servery BF4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron