Latency

alanwaston
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Latency

Příspěvek#1 » 23 úno 2017 08:25

Zdar, poslední dobou řeším záhadu s lag spikama na lolku. Pořídil jsem nový internet. Oproti starému 10x rychlejší, lepší odezva. Prostě po všech stránkách krok kupředu.

K routeru jsem já i bratr připojený po kabelu. Ve hře se nečekaně, v nepravidelných intervalech na různě dlouhou dobu zvedne latency na 150-200 ms. Avšak v tomto momentu není vidět žádná změna na ping příkazu na eune server v cmd (viz příloha).

Chybné nastavení clienta jsem vyloučil, protože když připojím starý internet, odezva je sice 65 ms ale stabilní celou dobu. Ovladače zákl. desky jsem aktualizoval. Mně i bratrovi se lagy projevují stejně, ve stejné chvíle. Providera jsem kontaktoval, ten tvrdí, že z jejich strany je vše OK.

O sítích vím celkem prd, takže budu vděčný za každý tip či nápad, jak tohle vyřešit.
'
Díky

Obrázek
_______________________________________________
Tags: ringtones
Download free rap ringtones at here, Download free comedy ringtones at here
Naposledy upravil(a) alanwaston dne 28 bře 2017 11:23, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Latency

Příspěvek#2 » 03 bře 2017 20:49

No, zkus se připojit jen ty, ne nikdo jiný . Pokud ping je stále vysoký tak to není počítačem ale mohou to být některé z těchto věcí: Router - chybný kus , Ethernet - možná je poškozený , Internetová deska - možná nestíhá . Zkus se podívat na update firmwareu od výrobce routru např. TP-LINK nebo Zyxel. Zkus také se podívat na jaké frekvenci je tvá síť, možná se ruší kvůli jinému routeru. Máš také pořád stejného dodavatele internetu? Ztrácíš pakety? (Otestuj pomocí => ping google.com nebo jaké koliv stránky a dáš to do příkazového řádku) Zkus speedtest.net . Pokud tam je vše v pořádku je možné že je to odezvou serverů. Víc zatím nic , pošli mi buď osobně zprávu nebo napiš co ti to vyplivne sem.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Zpět na „League of Legends“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron