Pomoc s pluginmy

helenedwards
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Pomoc s pluginmy

Příspěvek#1 » 04 lis 2016 07:47

Zdravím,potreboval by som na server pridať pár pluginov. No neviem si s tým rady.
1. !bet ( našiel som si ho ale neviem ho nainštalovať na server, prosím o radu alebo stručný tutoriál.Skúšal som to podľa tohoto: forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1060370, download country music ringtone )
2. Mapchooser ( potreboval by som na server pridať plugin pre hlasovanie máp ako na cs 1.6,že hráč napíše rtv a ak bude dostatok hlasov tak sa začne hlasovať o novú mapu kde vám naskočí to menu s mapami a tam zahlasujete)
3. !knife / !skiny ( tu by som sa len chcel spýtať či to Valve nebanuje, či to je povolené. Ak áno poprosil by som možno nejaký link na stručný tutoriál alebo plugin. ), message tones free download
4.Ako mám na servery nastavovať botov? ( Na servery mám 8 slotov teda sú tam 8 boti, resp. siedmi keď tam je 1 hráč, šiesti keď sú tam 2 atď.. Potreboval by server nastaviť tak,že tam budú iba 4 boti (2CTvs2T boti) a ak sa napoja hráči tak akoby tí hráči nahradia botov.Teda keď budú na servery 2 hráči bude 1 bot u CT a 1 u T alebo keď budú na servery 4+ hráči tak logicky tam žiadny bot nebude. ) latest ringtones download
5. Reklamy v chate ( Poprosil by som nejaký link alebo tutoriál na plugin reklamy v chate ako na cs1.6 napr. Nezabudnite prísť pokecať na náš teamspeak xxxx.xx alebo Zákupte si vip ! !vip ,proste aby bežali reklamy v chate poprípade by som bol rád aby som vedel aj ako ich nastaviť. )

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s pluginmy

Příspěvek#2 » 09 lis 2016 22:17

Zdravím, bohužel tě sklamu, ale návody jak nastavit server není v našem časovém vypětí možný, obrať se na podporu providera serveru, nebo na jiné fóra, které jsou rozsáhlé navody jak nastavit server.
S pozdravem Ati

Zpět na „Counter Strike: GO - vypnuté“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron