Třicetiminutový ban

helenedwards
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Třicetiminutový ban

Příspěvek#1 » 17 říj 2016 10:33

Zdravím, dnes jsem dostal třicetiminutový ban (CWTG.cz | Dust2 #1 [128tick] 109.74.146.19:27144). Ban jsem dostal za to, že jsem se víceméně zastal lidí co se mnou hráli a to tak, že jsem se opřel do jednoho hráče, který nám sám říkal, že jsem tým na nic, že nic neuhrajeme a výrazy co používal asi není třeba zveřejňovat. Ano neopřel jsem se do něj zrovna dvakrát správně, ale tito lidé většinou neslyší na: "Hej nech toho." "Klid chlape." Tudíž jsem použil trocha vulgarismů a pan Rob se do mě tudíž hned začal navážet. Jak jinak. Co jsem mohl čekat, raději jsem měl drž pysk a hrát dál, dát mute a neřešit takové hlouposti, ale já si bohužel nedám tak snadno říct.

Chlapec si na mě zavolal admina, admin neudal žádné upozornění a rovnou udělil ban bez důvodu. No to je asi spekulativní, nebo ne?
[SM] ADMIN: Banned player "Pan Dark " for 30 minutes (reason: daj si za jeden a drž p*ču).
Vím, že je to v rozporu s pravidly fóra, ale píši to tak, jak to bylo.

Ban byl sice na pouhých 30 minut, ale já nemám zrovna moc času a rád si na vašich serverech zahraji a nepotřebuji slyšet nějaké hloupé řeči hloupých lidí.

Jde hlavně o princip, tohle dle mého názoru není přijatelné, aby se takto chovali admini k hráčům, tehdy když na jejich kamarády někdo užije razantnější slova a hráč si jde zažalovat adminovi a já poté dostanu ban. Admin mě mohl upozornit a říci ať už se to neopakuje, nejsem typ, že bych tam na každého řval nějaké vulgarismy.

Chápu, že třeba není mnoho adminů a tito admini pracují zadarmo, ale byl bych rád, kdyby admini trochu prověřili událost a nejednali na základě kamarádovi prosby. Taktéž chápu, že je na serveru plno trollů a aby se admin zabíral každým případem do podrobností tak by se zbláznil.

Tags: download hip hop ringtones, download rap ringtones, download music ringtones
Naposledy upravil(a) helenedwards dne 23 úno 2017 08:28, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Třicetiminutový ban

Příspěvek#2 » 09 lis 2016 22:19

Zdravím, vidím, že se k tomuto tématu nikdo nevyjádřil. Bohužel sekci CSGO nemáme ještě plně rozjetou a funkční. Jakmile se začneme věnovat plně serverům CSGO, budou reakce okamžité.
S pozdravem Ati

Zpět na „Counter Strike: GO - vypnuté“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron