Co dělá HERO v AIDU

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Co dělá HERO v AIDU

Příspěvek#1 » 11 říj 2016 23:41

OBECNĚ
V jednom slotu Hero aidu vždy Pan Goli. První co v aidech zvyšujte je aid skill Pana Goliho. (čím vyšší, tím delší nesmrtelnost)
Vždy přihlížejte na to, abyste v jednom hrdinovi neměli jen to nejlepší, tzn. hrdiny s nejvyšším levelem a s největším aid skilem.

POUNDER
Jeho AID přidává bonus jen Ox Wariorům.
Koudy: „není výsadou mít v Pounderovi druhého Poundera, udělal jsem si to tak, protože se mi zrovna líbil jeho AID SKILL který zvyšuje HP a Atak jeho Ox Wariorům a díky tomu že Pounder má LEO evoluci healovaní sebe a svých mercenariů než jsou zabití, stačím je tímhle kouzlem zahealovat.

PAN GOLI (PG)
Jeho AID je důležitý - propůjčuje dočasnou nesmrtelnost hrdinovi, ve kterém je vložený (důležité musíte ho mít v každém hrdinovi ve všech typech formací = Raidy, Areny a v Battle Roayal (BR) v BR není nutností).
Chce to mít skill 20/20 a pro to abys ho mohl mít na obranu vesnice evoluci minimálně GEMINY jeho LEO taky hodně využiješ, odkopne a omráčí po určitou dobu tři hrdiny.

CHIRON
Jeho AID přidává bonus, zvyšuje Atak hrdinovi, ve kterém je vložený a odráží procentuálně použitý skill a pevné dmg hrdiny.
Renee Ven v aidu je dobrá jak při obraně tak i ataku její aid skill zvyšuje ATAK a HP sharpshoter mercenariům.
Skill na 18 udělá 4 klony.

DARK RIDER
Jeho AID bonus přidává Atak hrdinovi, ve kterém je vložený.
Ridera využiješ jeho LEO absorbční štít o síle 50 000 hp.
Skill na 16 udělá aid skill 12/12 což bude k hrdinově ataku + 800.

SKULL MAGE
Jeho AID bonus zvyšuje procentuálně atak hrdinovi ve kterém je vložený.
Skill na 16 udělá aid skill 12/12 přidává +40% k ataku hrdiny a v BR dává boost wizard jednotkám.

BLOCKHEAD
Jeho AID bonus zvyšuje procentuálně rychlost útoku (nejlepší je mít ho vloženého v Abyss Demonovi, protože jeho heal závisí na úderu Abysse) !! pozor není to to samé co má Skull Mage !!

BLITZ BOMBER
Jeho AID bonus přidává procentuálně atak jakýmkoli mercenariům, záleží jen na tom, v jakém hrdinovi ho máte vloženého.
Skill na 16 udělá aid skill 12/12 což u Blitze je +50% dmg k mercenariům.

ABYSS DEMON
Jeho AID bonus způsobuje náhodné údery procentuálně dmg v okolí hrdiny ve kterém je vložený. Síla úderů se odvíjí od hrdinova ataku v procentech.
V Abyss Demonovi vždy mějte Block Heada, v obraně i ataku, jeho aid skill zvyšuje atak rate tzn., že Abys Demon rychleji útočí a tím že rychleji útočí rychleji i healuje když je jeho skill aktivován.

ARCTIC LORD
Jeho AID bonus healuje hrdinu ve kterém je vložený, ale healuje ho to jen když stojí na svém Hero Hall (HH) a po dobu daných sekund to snižuje procentuálně dmg které na něj působí.
Dobrý do Landslideho, protože landova evoluce geminy dělá to, že pokud útočník na tvou mapu vesnice nevloží třetího hrdinu, tak stále stojí bez ataku na místě hh tak se díky arcticovi v aidu healuje aniž by mu ubývali HP.

LANDSLIDE
Jeho AID bonus healuje hrdinu jednou za daný počet sekund a to silou procentuálně z hrdinových celkových HP.
Arctic Lord s jeho aid skillem se hodí do Landslide jen v obraně do útoku jeho aid skill nevyužijete, můžete ho tedy pro útočení vyměnit za někoho lepšího, třeba někoho kdo přidává HP nebo ATAK.
Land v aidu oživí padlého hera.
Do aidu mu dát např. Hydrosaura nebo Savage Chiefa.

RENNE VEN
Její AID bonus zvyšuje HP a ATAK jen sharpshooterum. To znamená, že je vhodný jen pro hrdiny Chiron, Renne Ven, Blitzz Bomber, Pyro Pette.
V Pisces dokáže vrátit Leo jednomu z heros.

SAPPHIRIX
Jeho AID bonus přidává procentuálně DMG jak k ataku, tak i k síle skillu, dále procentuálně zvyšuje i HP hrdinovi ve kterém je vložený.
Speciální bonus je tu jen pro BR kde dvojnásobně navýší horní aid bonus.

GREAT SAGE (Opice)
Jeho AID bonus je, že po dobu života hrdiny, ve kterém je vložený každých daných sekund vytvoří jednu opici, která bude mít HP a ATAK daný procentuálně z hrdiny nanejvýš však vytvoří 4 opice.

AMBROSIA
Její AID bonus navrátí procentuálně HP po tom co hrdina jakoby umře v podobě zombie a to s procentuálně navýšeným atakem.
Ambrosia v aidu oživí padlého hera.

DEMON SLAYER
Jeho AID bonus navyšuje hrdinům daný počet jakýchkoli typů mercenariů, dále zvyšuje procentuálně redukci dmg které působí na mercenarie a také navyšuje jejich rychlost pohybu.

HYDROSAUR
Jeho AID bonus navyšuje procentuálně HP a Atak danému hrdinovi, ve kterém je vložený.

DJINNI
Jeho AID bonus navyšuje hrdinovi, ve kterém je vložený šanci na procentuální zvýšení rychlosti útoku a dále zvyšuje šanci na procentuálně zvýšení dmg a Ataku a dále hrdinovi, který v sobě má vložený item Arcane Tome (knihu) přidává daný počet fury bodů pro plné využití Arcane Tome.

CAROL D’BELLE
Jeho AID redukuje dmg které působí na mercenary + přidává procentuálně HP a atak mercenariům pro BR jak dělaná
(vhodná k herovi s wizardama).

ENCHANTRES
Dobrá do obrany, ale i do útoku. Její aid skill healuje hrdinu v daných ubraných procenteh hrdiny a v ataku její skill dokáže propůjčit hrdinovi, který dá první ránu posmrtné oživení.

Zpět na „Hero“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host