Mystic shop

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Mystic shop

Příspěvek#1 » 19 dub 2015 20:57

Převzato

Kód: Vybrat vše

http://czechslovakcol2.
tak jak jsem na zacatku predpokladal, nicmene overil az ted, mystic shopy jsou v relicu tri. posledni se otevira k nahlednuti az po vyhrani posledni bitvy. v mystic shopech by logicky bylo nejlepsi kupovat vsechno, co je za zlato, protoze zlato je zadarmo, tedy za cas, ktery venujete rabovani. nicmene po dvou dnech (a je mi jasne, ze to neni dostatecny statisticky vzorek, nicmene uz z nej lze leccos vycist), jsem se 3x dostal je 2 obchodum, 1x ke 3, a nasledne jsem se rozhodl kupovat jen kulicky a stripky hrdinu, ktere potencialne chci a vyuziju (uz je pouzivam a budu je potrebovat pro lepsi glory, nebo je vyuziju jako aid-scull mage, hydra, blockhead). takze prvni hruby nastrel, jak dlouho bude trvat poskladat hrdinu ze stripku (za predpokladu, ze kupujete stripky jen za zlato) je jeden+ rok pro stredni hrdiny, 5+ let pro top hrdiny. Proc nekupuju exp karty? Hlavne kvuli casu, kteryho nemam na zbyt. fialova exp karta (500exp) stoji 90k zlata. to jsou, kdyz to nejde nejlip, dva res. raidy. kdyz je udelam rovnou, nejen, ze budu mit o 180k zlata vic, nez kdybych ji koupil (90k vydelam+90k neutratim), navic jeste pokud nedostanu extra zlato, pravdepodobne dostanu skoro stejne exp v kartach z techto raidu.
Obrázek

Zde nakupujete --magic crystal -- nelitujte zlatek!!!! protože jsou VELMI potřebné pro vylepšení pomocných jednotek, jako jsou wizardy Pan Goly, Skull , wariors Pounder, Dark, a dalších. Toto se děje v budově ANCIENT RELIC tlačítko Spell Learning a dále pro zmiňované wizardy a sharpshooters Ranged Combat. Pro wariors a executionery je Melee Combat - samotné tlačítko nahoře zvyšuje ATK Boost, dolní ATK Rate Boost (rychlost ATK) SPD Boost (rychlost pohybu) HP Boost (zvyšuje učinnost) a Reduce DMG Taken (snižuje poškození) to platí u všech jednotek.
.......... Dále jsou zde dostupná kouzla jako Healing Currents a dole Increase Targets, kde máte při bojích mimo Areny, tlačítko, jako u katapultu a toto kouzlo léčí asi 4 vteřiny všechny jednotky, které jsou momentálně v kruhu. Kdysi mi to někdo radil, vrazil jsem do toho všechny magic krystaly a rekl bych, že byly hodně špatně investované. Další kouzla jsem nezkoušel.

Zpět na „Manuály“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron