Jak na Bettle Royale

kamilos
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 33

Jak na Bettle Royale

Příspěvek#1 » 29 bře 2015 19:20

Select/Unselect multi-quote
Odpovědět s citátem

Jak na Bettle Royale


V poslední době se objevily dotazy jak můžu mít tak vysoký DMG v BR. Nemyslím si že dělám něco extra spíše jde o taktiku a hrdiny (Pyro a Abyss - mé dva stavební pilíře). A proto Vám spíš popíšu co dělám a jak to u mě probíhá.
Začátek je jasný, umístit všechny hrdiny na jedno místo a co nejblíže BOSS-ovi (je však třeba i jistá rozvaha). Nejbližší prostor okolo umístění je téměř hned vyčištěný. Už jsme uvnitř vesnice. Pozemní jednotky se rozutečou (ne vždy) ale lučištníci se už hned zaměří na BOSS-e který přibíhá (je-li to hrdina), pokud je BOSS budova, je to podobné. Celá ta vlna hrdinů a jednotek se sune do středu až dojdou k BOSS-ovi, pozemní si sice často pobíhají mimo ale lučištníci jdou přímo do něj.
Tohle ale dělají jednotky, ne já. Já hru ovlivním jen tím že používám Skill-y a Spelly-y. A co používám ... Pyrův a Abyssův Skill, oba na 12lvl.-čekání jen 2 Rage, a protože mají oba cooldown 15 vteřin krásně je točím dokola. A pokud jde o Spell (v Ancient Relic), používám Healing Currents - dost to pomáhá pokud jsou všichni hrdinové mrtví.
Zanechám už ale tohoto "tlachání". Některé z vás jsem si projel a podíval se na hrdiny. A došel jsem k závěru že BR je výhodné mít hrdiny na dálku. Někteří z vás (hlavně špička) má pouze jednoho a to mi přijde jako chyba (!!!pozemní klidně z ničeho nic utečou od BOSS-e, to se stává normálně!!!) u dalších jsem narazil třeba na 2 (vždy kouzelníky, občas Blitz) ale ne s příliš silnými jednotkami (tím nechci říct že já je mám super-sonicky nabušený Very Happy). Pomáhám si ale Ranget Combat (Skill v Ancient Relic). Rád bych nadnesl otázku zda-li tak činí i někdo z vás..? Pokud ne, možná bych vám to rád doporučil.
Berte to prosím s rezervou, jde POUZE o můj názor a můj pohled! Wink

Jsem připraven odpovídat na Vaše eventuální otázky, určitě jsem tu totiž nenapsal to co někteří chtěli slyšet/číst

Zpět na „Manuály“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron