Máte v Areně za soupeře Day Hera kolegu? Změna formací

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Máte v Areně za soupeře Day Hera kolegu? Změna formací

Příspěvek#1 » 30 bře 2015 19:24

Zkuste se s ním domluvit, aby vám na chvilku ve formacích uvolnil hera a vy ho pak bez nebezpečí uděláte. Nic ho to nestojí a vy získáte.

Do formací se dostanete třeba takto (je víc možností) : Guild Hall potom Battle Royale, dále FORMATION , vyskočí vám tabulka, kde v pravo je možnost změny v Battle Royale, nepamatuju se, ale mám za to, že tam budete mít Hera, co máte i v Hero Hall na hrací ploše a pod nimi ty, co máte v Aidu. Tak, že vy vnímaví již tušíte, že můžete změnit základní formaci ne jen v Battle Royale, ale i v Areně a v Campagne. Tak, že pokud chcete kdekoliv změnit Hero musíte kliknout na horní čtvereček s Herem, pokud jste tam poprvé, tak nevím, jestli to je prázdné, už si nepamatuju, tak kliknete na čtverec, vložíte Hero a postupujete tak dál i v Aidech. POZOR!!! MUSÍTE kliknout a odsouhlasit změnu a to 2x Activate saved formation, jinak se vám změna nezapíše!!! po první změně vám tam můžou naskočit jiný (nepátral jsem, asi z Hero Hall) Tak, že si všude můžete nastavit a dát třeba v Areně do Aidu Hero, který máte jako hlavní na ploše hry! Já to využívám, V Batle Royale mám jedno z hlavních Caroll a při tom, všude jinde ji mám v Aidu. Další POZOR, pokud budete třeba chtít expit herem, který máte doposud v Aidu na herní ploše, MUSÍTE ve formacích ho VŠUDE odebrat a samozřejmě udělat Saved, aby nikde nebyl vidět, jinak s ním nevyexpíte nic!!!! Pokud někdo tuhle mou nesouvislou řeč napíše smysluplně, budu rád :-)
PS: třeba v Royale je v jednom případě - Pinnacle - třeba víc leteckých sil, tak si na tento boj dávám místo Darka Aira a po obou bijích ho pak ve formacích vrátím, abych nezapomněl. Jinak na Day Heru můžete takto krásně vyzkoušet varianty Herr i změny v Aidu. Nic to nestojí a vy víte, co je lepší, když má soupeř víc létacích, nebo pozemních, nebo vůbec aby byly vaši silnější, :devil1:

Zpět na „Důležité“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host